تیم تیکا

تیکا تنها یک تیم نیست؛ ما در تیکا یک خانواده ایم و همواره تلاش میکنیم تا محصول و خدمات بهتری به همراهان مان ارائه دهیم. اگر مایل به همکاری هستید و یا تخصص خاصی در یک زمینه دارید می توانید به ما ملحق شوید.

حامد وفائی

حامد وفائی

توسعه دهنده کسب و کار

علاقمند به یادگیری و یاد دادن...حامد همیشه توی شرایط سخت هوای تیم رو داشته و به تیم روحیه داده.از نظر حامد هیچ غیر ممکنی وجود نداره، فقط کافیه شروع کنی

حسین محسنیان

حسین محسنیان

مدیر فنی

یکی از خوشفکر های تیکا، خلاقیت و کیفیت از جمله ویژگی های حسین هستش.حسین با تجربه و تحصیلاتش در برنامه نویسی و وبسایت دولوپمنت ستون فنی تیکاست

امیر امینی

امیر امینی

برنامه نویس Back-End

امیر یکی از بهترین های تیمه ، امیر سخت کوش و پر تلاشه و همیشه مشغول کاره

زینب ناصری

زینب ناصری

مدرس، تولید محتوا

زینب با دانش انگلیسی خوبش و تحصیلات و علاقه ای که به ادبیات انگلیسی داره همیشه سعی کرده به بقیه هم این علاقه رو انتقال بده.بشدت سخت کوش و فعاله و هرکاری که بگی از دستش بر میاد.

سارا غفاری

سارا غفاری

برنامه نویس وب

یه دختر پرانرژی، با انگیزه و سخت کوش
سارا مسئول خوشگلازیسیون سایته و کارش حرف نداره😍
از نظر سارا باگ یه ویژگی محسوب میشه😅
عاشق سریال فرندزه و تو هر شرایطی میتونی با یه تیکه از سریال بخندونیش😂

مهشید افشاری

مهشید افشاری

پشتیبان فروش

مهشید یه دختر پرانرژی و خوش اخلاقه. همیشه سخت مشغول کاره ولی در عین حال، هربار می بینیمش خستگی کار از تنمون رفع میشه و انرژی می گیریم

حمیدرضا باقری

حمیدرضا باقری

دیجیتال مارکتر

حمید معمولا آروم و کم حرفه و با آرامش و در سکوت، طوفان به پا میکنه و بسیار پرتلاش و علاقه مند به یادگیریه

مریم علیائی نژاد

مریم علیائی نژاد

گرافیست

خوش ذوق، خوش سلیقه، خوش پسند و حرفه ای. همه چیزهایی که یک گرافیست میتونه داشته باشه رو مریم بهش معنا میده. یه چیز جالب راجبه مریم اینه که هر سوالی راجبه ماشین های لوکس داشته باشین رو میدونه. 

پریسا منصوریار

پریسا منصوریار

سوپروایزر اساتید

پریسا هم مدرس هست هم به مدرس ها راهنمایی میکنه.تجربه بالای پریسا تو تدریس بهش کمک می کنه سوپروایزری اساتید رو به نحو احسن انجام بده.اون عاشق مطالعه ست و از گربه ها خیلی خوشش میاد.

امیرحسین بابازاده

امیرحسین بابازاده

برنامه نویس Back-End

از وقتی که امیرحسین به تیم اضافه شده کارا خیلی راحت تر پیش میره.با روند پیشرفتی که امیرحسین داره طی میکنه آینده درخشانی انتظارشو میکشه.اینم بگم اون یه گیمر حرفه ایه.

نگار تحققی

نگار تحققی

پشتیبان

مهربون تر از نگار خودشه.اگه یه سوال از نگار بپرسی خیلی با حوصله و دقیق واست توضیح میده.بخاطر همین همه زبان آموزا دوستش دارن.