آموزش آنلاین تیکا چطور کار می کند؟

آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان به معنی برگزاری کلاس در بستر اینترنت است که استاد زبان می تواند به صورت آنلاین که این روزها به آموزش از راه دور معروف است با زبان آموز ارتباط برقرار کرده و به صورت ویدئو چت و از طریق محیطی بهینه برای آموزش آنلاین به آموزش زبان بپردازد . یادگیری آنلاین زبان باعث صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموز می شود و راهی مطمئن برا کسب درآمد استاد زبان است.

استادت رو انتخاب کن

شما زبان آموزان عزیز می توانید در صفحه اساتید زبان با استفاده از فیلتر های بالای صفحه ،بهترین استاد را با توجه به زبان موردنظر ،زمان آزاد خود و هزینه ای که می خواهید برای آموزش زبان بپردازید پیدا کنید . تیکا توصیه می کند که برای پیدا کردن بهترین استاد زبان از تمام فیلتر های موجود استفاده کنید.

جزئیات رو تعیین کن

بعد از پیدا کردن استاد زبان مورد نظر خود در صفحه پروفایل استاد رزومه و سوابق تدریس او را مطالعه کنید و اگر استاد موردنظر شما برای نیازها واهداف زبان شما مناسب بود می توانید روز و ساعتی که می خواهید کلاس زبان شما برگزار شود را تعیین کنید . یادتون باشه که شما در تیکا این امکان رو دارید که یک جلسه آزمایشی رایگان و یا قیمت بسیار کم با استاد موردنظر داشته باشید و با سبک و متد آموزشی استاد آشنا بشید و تعیین سطح زبان شما هم در این جلسه انجام میشه.

پرداخت پول کلا به صورت آنلاین

تمام پرداخت های شما بابت کلاس های زبانی که انتخاب می کنید به صورت آنلاین انجام میشه. اگراز جلسه آزمایشی با استاد زبان موردنظرتان رضایت نداشتید و بابت آن وجهی پرداخت کرده باشید ، تیکا تمام آن وجه را به شما برمی گرداند و یک جلسه رایگان آزمایشی دیگر با استادی دیگر برای شما هماهنگ خواهد کرد.

پکیج های ساعتی

در صورت رزرو کلی چند جلسه آموزش زبان می توانید از تخفیف های ویژه تیکا استفاده کنید.

نظرت رو درباره کلاس و مدرس به ما بگو

بعد از برگزاری یک جلسه با استاد زبان می توانید در پروفایل او نظر خود را درباره کلاس و نحوه آموزش استاد بیان کنید و با اینکار به زبان آموزان دیگر کمک خواهید کرد .

تجهیزات مورد نیاز

نگران نحوه برگزاری کلاس نباشید چراکه تمام آموزش های لازم که بسیارهم ساده هستند توسط پشتیبانی فنی تیکا قبل از برگزاری کلاس آنلاین به شما داده خواهد شد. شما می توانید از طریق موبایل و یا کامپیوتر به یادگیری زبان بپردازید و به اینترنت با حداقل سرعت 1 مگابایت برای برگزاری مطلوب کلاس نیاز دارید. اگر سوالات فنی دارید می توانید به پشتیبانی تیکا پیام بدهید.

قوانین مربوط به کنسل کردن کلاس و برگشت پول

کنسل کردن کلاس از طرف استاد: کنسل کردن کلاس موجب بهم خوردن برنامه مدرس می شود ولی می بایست کلاس را در زمان مناسب تری با شاگرد برگزار کنید. در صورت تمایل به کنسل کردن کلاس شما تا ساعت 9 شب قبل از کلاس وقت دارید با اطلاع رسانی به زبان آموز نسبت به کنسل شدن کلاس اقدام کنید .در صورت کنسل کردن کلاس در روز برگزاری امتیاز منفی و 10 هزار تومان جریمه برای شما ثبت خواهد شد.
کنسل کردن کلاس از طرف زبان آموز: با کنسل کردن کلاس برنامه یادگیری شما مختل خواهد شد و همچنین ممکن است استاد کلاس خالی دیگری درروزهای پیش رو نداشته باشد. زبان آموز می بایست در صورت تمایل به کنسل کردن کلاس تا ساعت 9 شب قبل از برگزاری کلاس وقت دارد تا به مدرس مورد نظر اطلاع رسانی کند . در صورتی که کلاس را در روز برگزاری کنسل کنید 50 درصد از هزینه کلاس از شما کسر می شود.

رزرو رایگان کلاس زبان