پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ
بازگشت به ابتدای مطلب آموزشی در زمینه زبان های خارجی

4 روش خلاقانه آموزش زبان به کودکان در خانه | آموزش کودکتان را شروع کنید!

صوفیا کتیران
صوفیا کتیران
یکشنبه, 16 آذر 1399

زمان مطالعه: 8 دقیقه

4 روش خلاقانه آموزش زبان به کودکان در خانه | آموزش کودکتان را شروع کنید!

بسیاری از والدین به دلیل شیوع ویروس کرونا، نقش دیگری را عهده دار شده اند: آموزش درس ها به کودکان در خانه! در مجلات اینترنتی مختلف مطالب زیادی در مورد یادگیری زبان جدید برای کودکان در خانه توسط متخصصان نوشته شده است. روند آموزش زبان خارجی به فرزندان با پاسخ دادن به این سوالات شروع میشود: والدین چه نقشی در یادگیری زبان به فرزندانشان  در خانه دارند؟ و چه کمکی هایی از دست آن ها بر می آید؟ منابع آنلاینی که می توان از آن ها بهره گرفت تا سرعت یادگیری بیشتر شود چیست؟ در اینجا همه چیزهایی که شما باید در مورد یادگیری زبان توسط کودکان در خانه بدانید را می گوییم. این روش ها باعث می شود زمان را برای یادگیری در خانه به خوبی مدیریت کنید.
 

راه های آموزش زبان به کودکان

در این بخش با 4 نکته اصلی شروع میکنیم. مخاطب این مقاله بزرگسالانی هستند که یادگیری زبان های مختلف برای کودکان خود را میپسندند.
 

آموزش زبان به کودکان
 

کودک خود را سرگرم کنید

بسیاری از والدین فکر می کنند یادگیری زبان برای کودکان میتواند برای خودشان و کودکشان یک چالش بزگ باشد، شما ممکن است برای این چالش اهمیت زیادی قائل شوید در حالی که کودک شما ممکن است یادگیری زبان را خیلی جدی نگیرد! برای اینکه یادگیری برای کودکان خسته کننده نشود شما باید از طریق سرگرمی، بازی و فعالیت های مختلف، زبان را به آنها آموزش دهید. استفاده از بازی های آموزشی میتواند باعث شود در مدت کودتاهی موفق به یادگیری روشند و در بلند مدت با نگرش مثبت تری نسبت به یادگیری سایر زبان ها پیش بروند، و انگیزه درونی آن ها برای یادگیری بیشتر شود.

 یادگیری کودک را مدیریت کنید

تمرکز کودکان در یادگیری نسبت به بزرگسالان بسیار کمتر می باشد، پس باید اطمینان حاصل کنید که این روش ها روی فرزند شما جواب میدهند. سرگرمی ها و بازی هایی که با کودکانتان در هنگام یادگیری انجام می دهید باید کوتاه باشد تا برایشان خسته کننده نشود. این به این دلیل است که فرزندتان کارهای سخت را نمی تواند درک کند و انجام دادن آنها برایش سخت است.

یادگیری زبان با بهترین اساتید
 

آواز بخوانید و قصه بگویید

کودکان عاشق آواز خواندن و شنیدن قصه های مختلف هستند پس داستان ها و آهنگ ها ( از قافیه های کودکانه گرفته تا آهنگ های مدرن اسپانیایی ) از بهترین راه ها برای یادگیری زبان و آشنایی با ریتم و لحن به زبان مورد نظر می باشد. این روش می تواند در پیشرفت در مهارت گوش دادن و تلفظ آن ها تاثیر زیادی داشته باشد. همچنین به کودکان کمک می کند تا لغات مهم زبان را به خاطر بسپارند. استفاده از این روش باعث می شود که ازعبارات و جملات در ساختار متن زبان استفاده کنند، بدون اینکه تمرکز خود را روی یادگیری دستور زبان بگذارند. 

راهکارها ی آموزش زبان به کودکان
 

از منابع آموزش زبان آنلاین استفاده کنید

اگر به دنبال راهی دیگر برای کمک به کودک خود در یادگیری زبان های مختلف هستید، می توانید از یک برنامه عالی از طریق سایت های آنلاین استفاده کنید. این سایت ها از واحد های یادگیری سرگرم کننده و جذاب تشکیل شده است، هر یک به بزرگسالان و کودکان به طور یکسان در یادگیری واژگان مفید و موارد دیگر کمک می کنند. از آنجایی که یادگیری برای کودکان باید سرگرم کننده باشد، می توانید از کلمات مناسب و کاربردی در آن زبان ،برای ساختن متن آهنگ یا بازی در یادگیری استفاده کنید. در واقع مهم ترین چیز این است که راهی که کودک شما از طریق آن عاشق یادگیری زبان می شود را پیدا کنید.

 

ما در سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا با مجرب ترین اساتید در مسیر یادگیری زبان، شما را همراهی خواهیم کرد، همچنین شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان تیکا در هر زمان و فقط با گوشی موبایل خودتان به یادگیری زبان  بپردازید.

 

آموزش زبان آنلاین تیکا

اشتراک گذاری:

درباره نویسنده

صوفیا کتیران

صوفیا کتیران

نویسنده

صوفیا کتیران هستم رشتم مهندسی پزشکی هستش و علاقه زیادی به زبان و تدریس دارم .دوست دارم اینقدر تو زبان پیشرفت کنم تا بتونم به خوبی تدریس کنم و همیشه دنبال پیدا کردن مطالب جدید هستم و دوست دارم اطلاعاتم و با بقیه به اشتراک بزارم . ورزش کردن یکی دیگه از علاقمندی های من هستش که همیشه سعی میکنم جزو برنامه اصلی روزانه من باشه