آموزش آنلاین زبان چینی | انتخاب استاد یادگیری چینی

برگزاری کلاس آنلاین زبان چینی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان چینی ایران برای آمادگی آزمون HSK به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان چینی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان چینی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان چینی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان چینی ایران برای  آمادگی آزمون hsk به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان چینی تیکا

 استاد میلاد غلامرضازاده مدرس زبان چینی  در تیکا

میلاد غلامرضازاده

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
 استاد فرناز مسموع مدرس زبان چینی  در تیکا

فرناز مسموع

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
 استاد شهره زارع مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

شهره زارع

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد همتا جانبازی مدرس زبان چینی  در تیکا

همتا جانبازی

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان چینی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان چینی تیکا می توانید زبان چینی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان چینی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان چینی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان چینی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان چینی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان چینی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان چینی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان چینی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان چینی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان چینی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان چینی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس چینی

در صفحه پروفایل اساتید زبان چینی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان چینی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان چینی بپردازند.

استاد زبان چینی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان چینی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان چینی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های گویشی ماندارین،گویش چینی کانتونی،گویش هاکا،گویش شانگائینزی،گویش زبان چینی سیچوانز و آمادگی برای آزمون HSK ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش چینی برای مقاطع تحصیلی در دانشگاههای مختلف چین نیز شما را آماده می کنند. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان چینی، دانلود کتاب زبان چینی، دانلود داستان چینی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان چینی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان چینی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان چینی ما انتخاب می کنید. تعداد کارکتر های زبان چینی مدرن شامل 7000 کاراکتر است که با 3500 کارکتر می توانید 99 درصد مطالب چینی را بخوانید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان چینی خود می گردید و خواهان آموزش مقدماتی چینی،صفر تا صد چینی،کلاس آموزش زبان چینی هستید پیشنهاد کاربران زبان چینی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان چینی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان چینی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان چینی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان چینی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان چینی تیکا

 استاد صبا مجیدی مدرس زبان چینی  در تیکا

صبا مجیدی

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
 استاد غزل رزم اهنگ مدرس زبان چینی  در تیکا

غزل رزم اهنگ

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
 استاد حمید جهاندیده توابع مدرس زبان چینی  در تیکا

حمید جهاندیده توابع

مدرس تخصصی زبان چینی رزرو جلسه رایگان
 استاد فاطمه تاج فیروز مدرس زبان ژاپنی  در تیکا

فاطمه تاج فیروز

مدرس تخصصی زبان ژاپنی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان چینی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان چینی