پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

آموزش زبان با اساتید آزمون تافل - TOEFL

انگلیسی استاد عاطفه کمالیان مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
25هزار تومان
ساکن یزد هستم

تدریس سطوح مختلف
کتابهای family and friendsبرای نوجوانان
Top Notch بزرگسالان
speak out
English files
English result
کلاسهای کنکور
تربیت معلم TTC

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
90
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی عاطفه کمالیان  

انگلیسی استاد عرفان جلیلی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن تهران هستم

سلام به همه عرفان جلیلی هستم مدرس زبان انگلیسی. دارای نمره 8 ازمون ایلتس و TTC all levels. تمامی دوره های امادگی ازمون ایلتس و general English برگزار میشوند. دوره های تصحیح لحجه, بحث ازاد, writing , speaking و ... همه از نقاط قوت من بوده و میتونم تو کمترین زمان بهترین کیفیت رو بهتون بدم. یادگیری زبان اصلا سخت نیست و فقط باید هوشمندانه یادش گرفت. فیلم,موسیقی و رسانه مکمل های تمامی دوره های من بوده و ار اهمیت بالایی برخوردارند.. اگر میخواید به جای حفظ کردن, طرز فکرتون انگلیسی شه, من میتونم بهتون کمک کنم.
یاد گرفتن زبان انگلیسی اصلا به اون سختی که فکر میکنید نیست و حتی میتونه شیرین ترین کار ممکن هم باشه. به شرط اینکه انگیزه برای زبان اموز ایجاد شه و کلاسش کلاس جذابی باشه. تخصص من تقویت مهارت speaking هست و زبان اموزی با مهارت مکالمه پایین و لحجه بد تا حالا از من جدا نشده . پس اگر میخواید تبدیل به یک فرد با مهارت مکالمه و برقراری ارتباط بالا بشید من میتونم توی این مسیر بهتون کمک کنم.

بیشتر...
( 7 ) 5.0
امتیاز مدرس
76
هزینه هرجلسه
95
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی عرفان جلیلی  

انگلیسی استاد رقیه ابوالقاسمی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
20هزار تومان
ساکن تهران هستم

بعنوان یک مدرس حرفه ای با مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان (TEFL) ومدارک بین المللی (TESOL) از کالج وست مینستر لندن و دوره تدریس آیلتس از IDP IELTS استرالیا، سابقه تدریس تمامی سطوح زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان و دوره های تضمینی آیلتس را در موسسات بین المللی و مراکز زبانهای خارجی و مخصوصا در آکادمی زبان سیمناد علوی و همچنین دروس زبانهای عمومی را در دانشگاه آزاد،دانشگاه علمی کاربردی و پردیس دانشگاهها دارا هستم.

بیشتر...
( 2 ) 5.0
امتیاز مدرس
135
هزینه هرجلسه
6
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی رقیه ابوالقاسمی  

انگلیسی استاد گلنوش گلستانی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن شیراز هستم

گلنوش گلستانی هستم،مدرس زبان انگلیسی. 18سال سابقه تدریس دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی هستم.در تدریس، من از جدیدترین متد تدریس که از طریق زبان مادری هست، استفاده میکنم.
در مهارت گرامر سعی میکنم از زبان مادری برای درک بیشتر استفاده میکنم.
به زبان فرانسه آشنایی دارم و مدارک مختلف TTC رو دریافت کرده ام.
امیدوارم شما رادر کلاسهایم ببینم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
45
هزینه هرجلسه
43
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی گلنوش گلستانی  

انگلیسی استاد الناز قائم پناه مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

هر انسان یک جزیره است، و راه ارتباطی این جزایر زبان!

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی نیاز ما به یادگیری زبان های مختلف بخصوص زبان انگلیسی بیشتر شده، من به عنوان یک معلم و مترجم به شما اطمینان میدهم که با تجربه کافی و اطمینان صد در صد پا در این عرصه گذاشتم.

بیشتر...
( 9 ) 4.7
امتیاز مدرس
40
هزینه هرجلسه
68
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی الناز قائم پناه  

انگلیسی استاد مهرداد خرازی دهخوارقانی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

من مدرس زبانی هستم که در کلاس من شما بیشتر از من صحبت خواهید کرد ولی لطفا رعایت کنید تا منم به اندازه شما خوش بگذرونم! شما با من کلاس زبان های فانی خواهیم داشت. ما در کلاس های خصوصی خودمون همه نکات ریز و درشت زبانی رو پوشش خواهیم داد. من طوری تدریس میکنم که پیشرفت و یادگیری شما برام ملموس باشه، و سعی میکنم لذت ببریم کنار هم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
76
هزینه هرجلسه
3
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی مهرداد خرازی دهخوارقانی  

انگلیسی استاد امید باباپور مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
15هزار تومان
ساکن تهران هستم

یكی از دلایل مهم ادامه ندادن و یا ضعیف ادامه دادن یادگیری هر زبان، نداشتن استاد زبان با تجربه و حرفه ای و پر انرژی بوده است! بنده بیش از 10 سال تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی در کشور كانادا و همچنین ایران دارم، و اکثر شاگردان من از افراد فرهیخته و نخبگان كشور بودند. از جمله ایرانی های مقیم كشور های انگلیسی زبان و پزشكان و ... من به عنوان یک استاد زبان علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم. من میتوانم شما عزیزان را به تمامی اهدافتان در زمینه زبان انگلیسی، مخصوصا امتحان های بین المللی برسانم

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
36
هزینه هرجلسه
35
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی امید باباپور  

انگلیسی استاد کیارش یاراحمدی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

سلام دوستان، وقتتون بخیر من کیارش یاراحمدی هستم، مدرس زبان انگلیسی. دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی. دارای مدرک TTC از چند موسسه مطرح. سابقه 7 سال تدریس در موسسات. مدرس دوره های زبان عمومی به صورت خصوصی و عمومی. مدرس دوره های مکالمه پیشرفته به صورت خصوصی و عمومی. مدرس دوره های اسپیکینگ تافل به صورت خصوصی و عمومی. سابقه مترجمی متون و مقالات انگلیسی در رشته های مختلف. سابقه برگزاری ورکشاپ های آموزش لهجه آمریکایی برای اساتید زبان. تخصص من در زمینه تقویت زبان عمومی و مکاله و آمادگی دانشجویان برای آزمون TOEFL هست. برای آشنایی بیشتر با من و روند کلاس ها، در کلاس های آزمایشی در خدمتتون هستم. Hi everyone, this is Kiyarash, an articulate English teacher who tries to effectively communicate with students from diverse backgrounds and varying degrees of ability. I try to teach, motivate, and direct students to highest performance by using different methods of ESL teaching in my classes. To get started, you can book a trial session with me, see you. 

بیشتر...
( 15 ) 5.0
امتیاز مدرس
73
هزینه هرجلسه
145
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی کیارش یاراحمدی  

انگلیسی استاد مهران ولی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

مهران ولی

مدرس جدید
جلسه اول
رایگان
ساکن ارومیه هستم

سلام، مهران هستم. دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی. چهارده سال سابقه تدریس زبان انگلیسی به صورت حرفه ای دارم. تخصص من دوره های آمادگی برای آزمون های آیلتس، تافل و (PTE) هستند. همچنین اگر قصد دارید روی مهارت خاصی کار تمرکز کنید هم می تونم کمکتون کنم، برای مثال هر کدوم از مهارت های چهارگانه : -reading -writing -speaking -listening * با تجربه زیاد، علاقه فراوان و انگیزه ای که در زمینه ی تدریس دارم، با افتخار به شما کمک میکنم به اهداف و آرزوهاتون در زندگی دست پیدا کنید. *اگر تمایل دارید با سبک کاری و متد تدریس من آشنا بشوید، میتوانید همین حالا جلسه رایگان آزمایشی با من رو رزرو کنید!

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
63
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی مهران ولی  

انگلیسی استاد محمد قبادزاده مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

دوستان درود بر شما .بنده مدیر اجرایی دوره های زبان خارجی دانشگاه بین المللی نورث وست 🇬🇪 و مدرس ایلتس مورد تایید مرکز IDP استرالیا هستم . در مدت تدریس خودم تجربه بیش از 3 هزار ساعت کلاس انلاین با دانشجویان داخلی و خارجی را کسب کردم . و برگزاری کلاس های حضوری در مراکز و شهر های مختلف را نیز جرعی ار تجارب بنده هستند. باعث افتخار بنده خواهد بود که تحولی در اموزش زبان های خارجه شما ایجاد بکنم . کلاس های بنده بر اساس متدهای تدریس نوین و مورد تایید دانشگاه کمبریج خواهد بود . در طول مدت تدریسم سابقه تدریس دوره های مختلف زبان انگلیسی را برای دانشجویان داخلی و جارجی برگزار کرده ام ، دوره های همانند ازمون های بین المللی ایلتس ، تافل ، دولینگو و دوره های امادگی برای مصاحبه های تخصصی همانند پزشکی و ... . همچنین ، در دوره های متفاوت مانند دوره های تربیت مدرسین و دوره های امادکی تدریس پیشرفته رایتینک اکادمیک در سالیان گذشته شرکت کردم . متحول ترین دوره های بنده دوره های در دانشکاه شهید بهشتی و خوارزمی تهران و همچنین دوره ماک اگزمینری ایلتس بودند که جزعی ار رزومه بنده هستند . نمره 8.5 درازمون ایلتس و 110 در ازمون تافل نیر جز افتخارات بنده هست که بدون شک در اراعه بهتر کلاس های بنده به زبان اموزان کمک کننده خواهد .

IELTS Holder 8.5 AC -
IELTS Certified Mock Examiner -
IDP Trained IELTS Trainer-
Certified English Language trainer-
( Shahid Beheshti & Kharazmi University of Tehran )

بیشتر...
( 20 ) 5.0
امتیاز مدرس
94
هزینه هرجلسه
99
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی محمد قبادزاده  

آزمون تافل (TOEFL) چیست؟

آزمون تستی (ETS) ارگانی است که TOEFL را با هدف اندازه گیری سطح مهارت یک انگلیسی زبان غیر بومی برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی به تمام اشکال، اعم از خواندن، نوشتن، صحبت کردن یا گوش دادن، انجام می دهد.

آزمون تافل چه مهارت هایی را مورد بررسی قرار می دهد؟

برای ارزیابی توانایی شما در برقراری ارتباط، آزمون TOEFL به چهار بخش گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن تقسیم می شود که توانایی شما را در هر بخش مورد بررسی قرار می دهد.

مدت زمان آزمون تافل چقدر است؟

مدت زمان آزمون چهار ساعت و سی دقیقه می باشد که امتحان دهندگان می بایست در این مدت مشخص به مهارت های تنظیم شده پاسخ دهند.

نمره دهی آزمون تافل چگونه است؟

نمره کلی تافل از 0 تا 120 است نمره کلی و نمرات مقطعی پس از اتمام آزمون برای شما ارسال می شود به عنوان یک آزمون دهنده، شما باید وظایف آزمون را عملی کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک فایل ضبط شده برای شما خوانده شود و سپس از شما خواسته شود که به صورت شفاهی به سوالات پاسخ دهید یا فایل را به صورت خلاصه شده بیان کنید.

ساختار آزمون تافل چگونه است؟

آزمون TOEFL شامل چهار بخش گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است.
خواندن: در مدت زمان ۵۴ تا ۷۲ دقیقه می باشد، دارای دامنه نمرات ۰ تا ۳۰ است و تعداد ۳۰ تا ۴۰ سوال می باشد.
شنیدن: در مدت زمان ۴۱ تا ۵۷ دقیقه می باشد، دارای دامنه نمرات ۰ تا ۳۰ است و تعداد ۲۸ تا ۳۹ سوال می باشد.
صحبت کردن: در مدت زمان 17 دقیقه می باشد، دارای دامنه نمرات0 تا 30 است و دارای 3 بخش 2 سواله می باشد.
نوشتن: درمدت زمان50 دقیقه می باشد، دارای دامنه امتیاز 0 تا 30 است.

قسمت صحبت کردن در آزمون تافل چگونه است؟

این قسمت از آزمون تافل شامل ۴ بخش می باشد. شما باید نظر خود را در مورد یک موضوع آشنا بیان کنید. از شما خواسته می شود براساس وظایف گوش دادن و خواندن  این 3 بخش که هر کدام شامل  2 سوال می باشد درباره آن ها گفتگو کنید.
( بخش 1 )
قسمت اول: اولویت های شخصی 
قسمت دوم: گزینه ای را انتخاب کنید. چند ثانیه فرصت خواهید داشت تا برای صحبت کردن آماده شوید .

( بخش 2 )
 قسمت اول: مکالمه  - خواندن، گوش دادن و سپس صحبت کردن - شما باید یک متن کوتاه بخوانید ، به مکالمه بین دو نفر درباره موضوع خوانده شده گوش دهید و سپس صحبت کنید. 
قسمت دوم: سخنرانی آکادمیک - شما ملزم به خواندن یک متن کوتاه در مورد یک موضوع خاص ، گوش دادن به سخنرانی مربوط به موضوع خوانده شده و سپس صحبت کردن و خلاصه کردن  مبحث خوانده شده و شنیده شده خواهید بود.

( بخش 3 )
قسمت اول: گوش دادن و صحبت کردن . از شما خواسته می شود که به مکالمه گوش فرا دهید و سپس در مورد مسئله مورد بحث صحبت کرده و نظر خود را  ارائه دهید. 
قسمت دوم : متن سخنرانی - شما ملزم به گوش دادن به یک سخنرانی دانشگاهی و خلاصه آن خواهید بود.

منابع آزمون تافل چیست ؟

منابع متفاوتی برای آمادگی در آزمون تافل وجود دارد که می تواند شما را هر چه بیشتر کمک کند از جمله این منابع می توان به کتاب the official guide to the TOEFL و همچنین کتاب Barrons اشاره کرد.