آموزش زبان با اساتید آزمون DELF

فرانسه استاد نیروانا نکوپایان تک مدرس زبان فرانسه در تیکا
فرانسه
جلسه اول
20هزار تومان
ساکن تهران هستم

آموختن زبان جدید همیشه به معنای آشنا شدن با یک فرهنگ جدید است. برای من به شخصه آموختن زبان جدید جزو تفریحات همیشگی ام بوده و هنوز هم هست و احساس می کنم تنها چیزی هست که ارزش زمان صرف کردن را دارد. چرا که هر زبان برای شما یک سرمایه گذاری در تمام طول زندگیتان خواهد بود و در گوشه گوشه زندگیتان می توانید تاثیر آن را ببینید.

من در 16 سالگی آیلتس 9 خودم را گرفتم و از آن زمان مشغول به تدریس انگلیسی شدم و بهترین خاطراتم را سر کلاس های درس با زبان آموزانم تجربه کردم و سعی کردم کلاس هایی جذاب برگزار کنم تا زبان آموز جذب کلاس ها شود و به جرعت میتونم بگم که در این کار موفق بوده ام.

در 19 سالگی در بخش فرهنگی سفارت فرانسه مشغول به آموختن این زبان زیبا شدو و 1 سال بعد در آزمون TCF موفق به کسب C1 شدم و بعد شروع به تدریس کردم.

در 20 سالگی زبان اسپانیایی را آموختم و حالا مشغول تدریس این 3 زبان هستم و در حال یادگیری زبان ایتالیایی هستم.

پس از شما هم دعوت می کنم که در سفر زیبای زبان آموزی با من همراه شوید تا در کنار هم بتوانیم این مسیر زیبا و گاه پر پیچ و خم را طی کنیم و از آن لذت ببریم.

بیشتر...
( 11 ) 4.9
امتیاز مدرس
81
هزینه هرجلسه
42
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی نیروانا نکوپایان تک  

فرانسه استاد حمید اسدی مدرس زبان فرانسه در تیکا
فرانسه
جلسه اول
40هزار تومان
ساکن تهران هستم

تدریس زبان فرانسه با بیش از 12 سال سابقه. من میتوانم برای آمادگی برای آزمون های بین الملی Tcf Tef Delf زبان فرانسه به شما کمک کنم. من سابقه تدریس زبان فرانسه در شرکت های خارجی چون رنو و سابقه مترجمی همزمان در سایپا را دارم، به علاوه کتاب فرش خانه پدری را ترجمه کرده ام. از آنجا که حوزه مطالعاتی بنده در کارشناسی ارشد آموزش می باشد و دوره های مختلف آموزشی را در دانشگاه ها و مراکز تخصصی چون سفارت فرانسه گذرانده ام به لطف از تجربه طولانی تدریس خود بهترین و کارآمدترین متدها را در اختیارتان می گذارم تا سریع تر به هدف دلخواهتان برسید.

بیشتر...
( 2 ) 5.0
امتیاز مدرس
81
هزینه هرجلسه
7
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی حمید اسدی  

آزمون فرانسوی DELF چیست؟

آزمون DELF یک آزمون مهارت سنجیست که برای غیر فرانسه زبانان تعیین شده و مهارت امتحان دهنده را در حوزه های مختلف اعم از شنیداری ، گفتاری ، رایتینگ و غیره مورد بررسی قرار می دهد .

انواع آزمون DELF چه هستند ؟

آزمون DELF دارای انواع متفاوتی می باشد که بر حسب سن و سطح مهارت های امتحان دهنده تقسیم بندی می شوند :
DELF Prim : سطح A1 و A2 (7 تا12 سال غیر فرانسه زبان)
DELF Junior  :سطح A1 تا B2(12 تا 17 سال)
DELF Scolaire : سطح A1 تا B2(12 تا 17 سال)
DALF : C1 و C2(بزرگسال)
DELF Pro : متغاضیان جویای شغل بهتر
DELF Public : سطح A1 تا B2(بزرگسال)

ساختار آزمون DELF چگونه است؟

آزمون DELF  مهارت های زبانی مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد اعم از :
شنیداری :دارای 25 امتیاز در مدت زمان 20 دقیقه
نوشتاری:دارای 25 امتیاز در مدت زمان 30 دقیقه
نگارش :دارای 25 امتیاز در مدت زمان 30 دقیقه
گفتاری : دارای 25 امتیاز در مدت زمان 7 دقیقه

زمان آزمون DELF چقدر است ؟

زمان کل آزمون DELF ،80 دقیقه می باشد و متغاضی می بایست با مدریت زمان خود بر حسب مهارت ها به آنها پاسخ دهد .

چگونه در آزمون DELF ثبت نام کنم؟

برای شرکت در آزمون DELF  می بایست متغاضی به موسسه ها ومراکز برگزار کننده آزمون DELFمراجعه کرده و پس از مراجعه حضوری با پرداخت 55 یورو اقدام به ثبت نام نماید.

نمره ی آزمون DELF چگونه محاسبه میشود؟

نمره کل آزمون مهارت سنجی DELF 100 امتیاز می باشد که از چهار مهارتی که متغاضی آزمون می دهد بدست می آید.حداقل نمره قبولی بدست آوردن حداقل نیمی از امتیاز آزمون می باشد به عبارتی با کسب 50 امتیاز شما قادر خواهید بود مدرک آزمون DELF رابدست آورید.

مدت زمان اعتبار آزمون DELF چقدر است؟

اعتبار مدرک فرانسوی آزمون DELF بدون محدودیت می باشد ؛متغاضیانی که توانسته باشند مدرک مهارت زبانی این آزمون را کسب نمایند می توانند بدون انقضا از آن استفاده بکنند.

منابع آزمون فرانسوی DELFچیست ؟

منابع مختلفی برای آزمون DELF وجود دارد که باعث ارتقای مهارت زبانی شما می شود از این منابع می توان به مجموعه کتاب های Réussir le DELF که برای سطوح متفاوت بوده و همچنین سایت Frenchexam که دارای منابع مفیدی برای آزمون DELF می باشد اشاره کرد .