آموزش زبان با اساتید آزمون EPT

انگلیسی استاد الهه کارگران مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن یزد هستم

الهه کارگران هستم. فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی و آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد. هشت سال سابقه تدریس دارم و از اونجا که تدریس زبان برای من حرفه ای هست که با عشق دنبال کردم، همیشه به دنبال خلاق بودن و به روز بودن در کارم هستم. نزدیک به سه سال پیش تدریس آیلتس رو بعد از گذراندن چندین دوره ی مختلف شروع کردم و اگر قصد گرفتن آیلتس دارید میتونم بهتون در این راه کمک کنم. کلاس های من همیشه بر پایه ی طراحی task های مرتبط با موضوع پیش میرن و یکی از کارهایی که فراگیرانم ازش لذت میبرن ساخت پادکست هست، به این شکل که ما در دوره های ترمیک برای سطوح مختلف براساس موضوعاتی که کار میشه بچه ها یاد میگیرن چطور محتوا بسازن و پادکست تولید کنن. از نظر من یادگیری یک زبان غیرمادری میتونه یک دنیای پر از ماجراجویی باشه و شبیه سفر به یک دنیای ناشناخته پر از جلوه های بصری بکر و لذت بخش.

بیشتر...
( 36 ) 4.5
امتیاز مدرس
54
هزینه هرجلسه
112
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی الهه کارگران  

آزمون EPT انگلیسی چیست ؟

آزمون EPT یک نوع آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی که مربوط به متغاضیان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که مهارت امتحان دهنده را در حوزه هایی اعم از لغات زبان انگلیسی و درک مطلب و همچنین گرامر و دستور زبان می سنجد .

زمانبندی و نحوه ثبت نام آزمون ETP چگونه است؟

آزمون EPT  معمولا بصورت فصلی و در اکثر شهر های کشور برگزار می شود و حوزه اصلی برگزاری آن معمولا در در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی می باشد برای شرکت در این آزمون و بررسی مهارت های زبان انگلیسی خود در زمان مشخص شده وارد سامانه برگزاری آزمون EPT شده و ثبت نام را انجام دهید 

هزینه آزمون EPT چقدر است؟

هزینه آزمون EPT بسته به قیمت ارز نوسانات متنفاوتی دارد اما بطور میانگین هزینه ای در حدود 800 هزار ریال را در بر میگیرد .

آزمون ETPچند بخش است ؟

آزمون EPT  شامل 100  سوال می شود که می بایست درمدت زمان 140 دقیقه به آنها پاسخ داده شود ساختار کلی آزمون EPT  همانند آزمون تافل زبان انگلیسی بوده و تنها تفاوت آن نداشتن بخش شنیداری و نگارش متن زبان می باشد.بطور کلی ساختار آن را می توان به حالت زیر بیان نمود:
لغات و کلمات : شامل 25 پرسش از سطوح متفاوت می باشد 
گرامر و دستور زبان : شامل 40 پرسش می باشد 
ریدینگ (Reading):شامل 20 پرسش که که از 2 الی 3 متن داده می شود.
کلوز(cloze test):شامل 15 سوال که از دو متن داده می شود .

نمره قبولی آزمون EPT چند است ؟

آزمون EPT دارای 100 نمره می باشد که حداقل نمره مورد نیاز جهت پاس کردن آزمون انگلیسی EPT 50 نمره میباشد که توسط برگزار کنندگان اعلام شده است .

منابع آزمون EPT چیست ؟

منابع متفاوتی برای ازمون انگلیسی EPT موجود است که هر کدام بخشی از مهارت های شما را قوی کرده و شما را برای این آزمون آماده می کند از سری کتاب هایی که می توان به آن اشاره کرد  TOEFL Reading Flashو 504 essetial words می باشد که شما در قسمت لغات زبانو گرامر پیشرفت خواهد داد