آموزش زبان با اساتید آزمون FCE

انگلیسی استاد پرنی هایراپتیان مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

سلام دوستان. من استاد زبان انگلیسی سطوح مبتدی تا پیشرفته هستم. من مدرس زبان کیش بودم. به مدت 6 سال خودم در این موسسه زبان آموز بودم و بعد معلم شدم.

من  از تدریس را از سطوح نوجوانان و کودکان شروع کردم و در نهایت به تدریس سطوح پیشرفته زبان انگلیسی و کلاس های FCE هم پرداختم.

 کلاس زبان به نظر من نباید کسل کننده باشد. من در کنار تدریس مهارتهای مکالمه ،گرامر و لغت، از بازی های فکری و موسیقی های انگلیسی هم برای تمرین مطالب آموزشی استفاده میکنم تا یادگیری انگلیسی لذت بخش شود.

من برای آموزش انگلیسی از کتاب های  solutions , cambridge ,total english ,Tofel oxfod,headwayاستفاده .
میکنم.

در کنار موارد بالا، از روش های جدید تمرین دیالوگهای فیلم و متن آهنگهای انگلیسی، ضرب المثل ،تلفظ کلی جمله سازی و مکالمه هم استفاده میکنم.

زبان آموزان من به کمک این روش ها به صورت فعالانه وارد فرآیند یادگیری میشوند و به یادگیری زبان علاقه بیشتری پیدا میکنند.زبان انگلیسی برای شغل های تجارتی و حسابداری و بازرگانی و بازاریابی هم تدریس میشوند کسانی که در سازمان ها
شاغلند میتوانند از این دوره ها بصورت فردی و گروهی استفاده نمایند.
اسپانیایی سطح A1 ,A2 و DELE تدریس می شود از کتاب پریزما؟،سوینیا و آولا

بیشتر...
( 2 ) 5.0
امتیاز مدرس
59
هزینه هرجلسه
19
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی پرنی هایراپتیان  

انگلیسی استاد عرفان جلیلی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن تهران هستم

سلام به همه عرفان جلیلی هستم مدرس زبان انگلیسی. دارای نمره 8 ازمون ایلتس و TTC all levels. تمامی دوره های امادگی ازمون ایلتس و general English برگزار میشوند. دوره های تصحیح لهجه, بحث ازاد, writing , speaking و ... همه از نقاط قوت من بوده و میتونم تو کمترین زمان بهترین کیفیت رو بهتون بدم. یادگیری زبان اصلا سخت نیست و فقط باید هوشمندانه یادش گرفت. فیلم,موسیقی و رسانه مکمل های تمامی دوره های من بوده و ار اهمیت بالایی برخوردارند.. اگر میخواید به جای حفظ کردن, طرز فکرتون انگلیسی شه, من میتونم بهتون کمک کنم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
76
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی عرفان جلیلی  

انگلیسی استاد شهره زارع مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

مدرس زبان انگلیسی
دارای 9 سال سابقه تدریس در موسسه های معتبر
مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، ترکی و چینی

بیشتر...
( 1 ) 5.0
امتیاز مدرس
72
هزینه هرجلسه
2
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی شهره زارع  

انگلیسی استاد امید خانی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن تهران هستم

به نام خدا
سلام
امید خانی هستم
مدرس آموزشگاه های مختلف در تهران
در سطوح مختلف کودک تا بزرگسال

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
12
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی امید خانی  

انگلیسی استاد احسان نیک مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

احسان نیک

مدرس جدید
جلسه اول
رایگان
ساکن تهران هستم

عرض سلام و ادب خدمت دوستان
احسان نیک هستم فارغ التحصیل در دو رشته ی تجارت و حسابداری حرفه ای از دانشگاه UOW استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد.صاحب تجربه تحصیل، کار و زندگی در استرالیا به مدت ۱۰ سال. تجربه تدریس زبان دراسترالیا یک کشور انگلیسی زبان به دانشجویان خارجی و نیز تجربه همکاری با چندین موسسات مطرح زبان آموزی در سالهای اخیر حضورم در ایران را دارم. دانش در کنار توان و استعداد تدریس همواره پشتیبان موفقیتم در این مسیر بوده است. مدارکی چون TTC و تجربه حضور و فعالیت در زمینه متودهای آموزشی از حداقل سوابق من هست که بهبود روند یادگیری و پیشرفت دانشجویانم در تمام موسسات همکار همواره تصدیق کننده ی این ادعا بوده است.
امید آنکه در پیشبرد این اصل و ارتقائ دانش و مهارت هموطنان عزیزم نیز بتوانم خدمتگزار باشم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
72
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی احسان نیک  

انگلیسی استاد مینو محمدی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
20هزار تومان
ساکن شیراز هستم

شیوه تدریس من اول به شیوه شنیداری است و به همزمان با ان روی مهارت نوشتاری شاگردها هم کار میکنم. فلش کارت و دیکشنری مصور در کنار کتوب اموزشی مناسب با سطح انان کار میشه تا دایره لغات بچه ها افزایش پیدا کنه. سعی من به عنوان یک استاد زبان در این هست که به روش ساده تری انگلیسی را به بچه ها بیاموزم همانطوری که انان زبان مادری خودشان را آموختند

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
36
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی مینو محمدی  

انگلیسی استاد احسان عطائی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن مشهد هستم

با سلام، من احسان عطایی مدرس زبان انگلیسی هستم. مدارک من برای تدریس عبارتند از مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ( دانشگاه UTM مالزی) و مدرک تخصصی آموز زبان FCE از دانشگاه کمبریج و همچنین مدارک زبان انگلیسی تجاری و مدرک IELTS . من پس از سال های تجربه تدریس زبان انگلیسی در موسسات زبان انگلیسی و دانشگاه های ایران ومالزی و ترکیه به این نتیجه رسیده ام که تدریس زبان به هر زبان آموز نیازمند یک برنامه آموزشی خاص است. به عبارت دیگر، باید بر اساس استراتژی های یادگیری هر فرد یک سیلابس درسی منحصر به فردی طراحی و اجرا کرد تا زبان آدر سریعترین زمان ممکن به هدفی که می خواهد برسد. من تجربه عملی در زمینه تجارت بین الملل و دانش زبان انگلیسی دارم و به همین دلیل بهترین گزینه برای مدیران و بازرگانان و متقاضیان مهاجرت و زبان آموزانی هستم که برای ارتقاء خود نیاز به گذراندن آزمون زبان انگلیسی و یا گذراندن دوره های انگلیسی تجاری دارند و یا در پی ارتقاء سطح Speaking خود هستند

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
76
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی احسان عطائی  

انگلیسی استاد آرش رشدی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

آرش رشدی

مدرس جدید
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

دارای ۱۰ سال سابقه تدریس در تمامی سطوح مدیر و سوپروایزر آموزشگاه زبان مسیر رشد تدریس لغات، مکالمه، اصطلاحات، گرامر، شنیداری، خواندنی، نوشتاری تدریس انواع کتب زبان انگلیسی

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
49
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی آرش رشدی  

انگلیسی استاد محسن نقاش مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

محسن نقاش

مدرس جدید
جلسه اول
رایگان
ساکن اهواز هستم

دارای مدرک فوق لیسانس آموزش زبان و مدرک تدریس بین المللی CELTA از مرکز کمبریج با سابقه بیس از ۱۲ سال تدریس زبان انگلیسی در همه مقاطع

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
108
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی محسن نقاش  

انگلیسی استاد امید باباپور مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
15هزار تومان
ساکن تهران هستم

یكی از دلایل مهم ادامه ندادن و یا ضعیف ادامه دادن یادگیری هر زبان، نداشتن استاد زبان با تجربه و حرفه ای و پر انرژی بوده است! بنده بیش از 10 سال تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی در کشور كانادا و همچنین ایران دارم، و اکثر شاگردان من از افراد فرهیخته و نخبگان كشور بودند. از جمله ایرانی های مقیم كشور های انگلیسی زبان و پزشكان و ... من به عنوان یک استاد زبان علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم. من میتوانم شما عزیزان را به تمامی اهدافتان در زمینه زبان انگلیسی، مخصوصا امتحان های بین المللی برسانم

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
36
هزینه هرجلسه
24
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی امید باباپور  

آزمون FCEیا First Certificate in English چیست ؟

این آزمون زبان انگلیسی که در واقع اولین آزمون انگلیسی کمبریج است برای زبان آموزان با سطح متوسط زبان انگليسي طراحی شده است . همچنین محبوب ترین آزمون انگليسي كمبريج هم هست به دليل اينكه معمولا پایین ترین سطحی است که دانشگاه های انگلیسی زبان آن را می پذیرند.
مانند همه آزمون های انگلیسی کمبریج ، کسانی که قبول می شوند ، اولین مدرک  این آزمون را دریافت می کنند، مدرکی که منقضی نمی شود. آزمون FCE را می توان به دو صورت آنلاین با کامپیوتر یا بر روی کاغذ انجام داد. که در هر صورت ، زمان پاسخ گویی به سوالات 209 دقیقه می باشد.
 

چه مهارت هایی در آزمون FCE مورد سنجش قرار میگیرد ؟

اولین مدرک آزمون کمبریج هر چهار مهارت گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن را شامل می شود. ساختار آن به شرح زیر است:
قسمت 1 (75 دقیقه) :گرامر و وکب بخش اول امتحان اولین مدرک آزمون کمبریج شامل درک مطلب ، دستور زبان و واژگان می باشد. این قسمت در مجموع دارای 52 سوال چند گزینه ای ، پر کردن جای خالی و مطابق دادن جواب با صورت سوال است. در کل حدود 2200 کلمه برای خواندن در این قسمت از FCE وجود دارد.
قسمت 2 (80 دقیقه) :رایتینگ بخش دوم اولین مدرک کمبریج توانایی نوشتن شما را آزمایش می کند. شما دو متن خواهید نوشت که هر كدام بین 140 تا 190 كلمه هستند. در اولین فرم باید یک انشاء بنویسید. در فرم دوم برای نوشتن متن از این گزینه ها می توانید یکی را برای نوشتن انتخاب کنید. این گزینه ها شامل : مقاله ، نامه نویسی ، بررسی مطلب و... می باشد .
 قسمت 3 (40 دقیقه) :لیسنینگ بخش سوم اولین مدرک آزمون کمبریج مربوط به قسمت شنیداری درک مطلب است. شما به سخنرانی های کوتاه ، مکالمات یا انواع دیگر گفت‌وگو های انگلیسی گوش می دهید و به سوالات مربوط به آنچه شنیده اید پاسخ می دهید. هر فایل صوتی دو بار پخش می شود. در مجموع 30 سوال در این قسمت وجود دارد.
قسمت 4 (14 دقیقه) :اسپیکینگ و مکالمه آخرین بخش آزمون FCE توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی شما را آزمایش می کند. زبان آموزان این قسمت از آزمون را به صورت دو نفری انجام می دهند و بسته به مرکز آزمون ممکن است مجبور باشند این روز را در روزی متفاوت از سه قسمت دیگر امتحان بدهند. آزمون گفتاری دارای چهار بخش کوتاه است ، دو بخش اول را خودتان صحبت می کنید و دو بخش دیگر را با زبان آموزان دیگر صحبت می کنید.

نتایج آزمون FCE به چه صورت است ؟

از سال 2016 ، کلیه امتحانات انگلیسی کمبریج  با همان مقیاس نمره دهی گزارش می شوند. آزمون های سطح پایین قادر به ارائه نمرات در دامنه پایین تر از مقیاس و آزمون های دشوارتر قادر به ارائه نمرات بالاتر در همان مقیاس هستند. امتیازات در آزمون   FCE از 140 تا 190 است.
نمره 160 به بالا "قبولی" در نظر گرفته می شود و زبان  آموزان با این نمره اولین مدرک کمبریج  را دریافت می کنند که مربوط به سطح B2 به زبان انگلیسی در CEFR است.  دانش آموزانی که نمره 180 یا بالاتر را در FCE کسب می کنند ، اولین مدرک کمبریج  برای سطح C1 را  دریافت می کنند.

 

بخش های مختلف آزمون FCE هر کدام به تفکیک چه نمره ای دارند ؟

قسمت اول 40 FCE درصد از  نمره کل را شامل می شود . قسمت های دوم ، سوم و چهارم هر کدام ۲۰ درصد از نمره کل را در بر می گیرند. هر زبان آموز نتایج اولین مدرک کمبریج خود را بر اساس چهار مهارت در قالب یک نتیجه کلی در سطح CEFR ، دریافت می کند.اگر زبان آموز در FCE نمره قبولی کسب کند ، اولین مدرک کمبریج  خود را نیز دریافت می کند که به مدت نامحدود معتبر است.

 

بهترین راه برای گرفتن نتایج عالی در آزمون FCE چیست ؟

آموزش زبان آنلاین تیکا با جدید ترین متد آموزشی همراه شما خواهد بود و در بهترین شرایط به شما این امکان را می دهد در تنها چند جلسه آنلاین به بهترین نتیجه در آزمون FCE  برسید .