آموزش زبان با اساتید آزمون KET

انگلیسی استاد احسان نیک مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

احسان نیک

مدرس جدید
جلسه اول
رایگان
ساکن تهران هستم

عرض سلام و ادب خدمت دوستان
احسان نیک هستم فارغ التحصیل در دو رشته ی تجارت و حسابداری حرفه ای از دانشگاه UOW استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد.صاحب تجربه تحصیل، کار و زندگی در استرالیا به مدت ۱۰ سال. تجربه تدریس زبان دراسترالیا یک کشور انگلیسی زبان به دانشجویان خارجی و نیز تجربه همکاری با چندین موسسات مطرح زبان آموزی در سالهای اخیر حضورم در ایران را دارم. دانش در کنار توان و استعداد تدریس همواره پشتیبان موفقیتم در این مسیر بوده است. مدارکی چون TTC و تجربه حضور و فعالیت در زمینه متودهای آموزشی از حداقل سوابق من هست که بهبود روند یادگیری و پیشرفت دانشجویانم در تمام موسسات همکار همواره تصدیق کننده ی این ادعا بوده است.
امید آنکه در پیشبرد این اصل و ارتقائ دانش و مهارت هموطنان عزیزم نیز بتوانم خدمتگزار باشم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
72
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی احسان نیک  

انگلیسی استاد ساناز اسمعیل پور مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن کرج هستم

زبان آموزان عزیز
یادگیری زبان انگلیسی بسیار کاربردی است.
من شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی خواهم کرد.

بیشتر...
( 3 ) 4.7
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
43
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی ساناز اسمعیل پور  

انگلیسی استاد هستی شایسته مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

هستی شایسته هستم.مدرس زبان انگلیسی از سطح basic تا intermediate.حدودا 3سال هست که سابقه تدریس دارم . همیشه به دنبال به روز بودن در کارم هستم.همیشه از وقتی که مدرسه میرفتم تا الان در مباحثی به خصوص زبان سخت ترین و پرکاربردترین گرامر ها و درس هارا به زبان راحت برای دوستانم آموزش میدادم که به خاطر همین همه بهم میگفتن استعداد خوبی به عنوان مدرس زبان انگلیسی دارم.من در کلاس هایی که برگزار میکنم علاوه بر تمرین و تکرار گرامر و حل تمرین های مربوطه بر روی speaking خیلی بیشتر کار میکنم.به دلیل اینکه پایه زبان علاوه بر اینکه گرامر هست speaking چندین برابر هست .در آخر هم کتاب داستان هایی درنظر گرفته شده که از پایه تا سطح های بالاتر کارمیشه که باز هم در بهتر شدن speaking کمک میکنه.
سعی بر این دارم که شهریه کلاس هاتون رو تا حد امکان در این شرایط اقتصادی پایین قرار بدم و بهترین کیفیت درس زبان رو براتون پیاده کنم.
توجه داشته باشید که شهریه تمام سطوح زبان یک قیمت هست و بالا نمیرود تا همگی شما عزیزان بتوانید در کلاس های من شرکت کنید.

بیشتر...
( 4 ) 3.9
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
16
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی هستی شایسته  

آزمون KET چیست؟


آزمون KET(Key English Test) ، یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که به آن آزمون K2 هم گفته می شود و توسط دانشگاه کمبریج  به صورت کاغذی و الکترونیکی برگزار می شود و نتیجه آزمون به چهار طریق نمره گذاری می شود که نمره های Fail,Narrow Pass,Pass,Pass with Merti را شامل می شود.

آزمون کت شامل چه بخش هایی می شود ؟


مهارت Reading and Writing 

شامل 7 بخش و 32 سوال می باشد که 50 درصد از نمره کل را داراست. در این قسمت از ازمون به شما اطلاعات ساده نوشته شده از قبیل علائم،بروشور،روزنامه و مجلات به شما نشان داده می شود. کت

مهارت  Listening 

این بخش از آزمون کِت دارای 30 دقیقه زمان و یک زمان 6 دقیقه ای برای انتقال اطلاعات می باشد. در این قسمت شما می بایست اطلاعیه ها و سایر موارد گفتاری که مردم با سرعت کم مکالمه می کنند را درک کنید. قسمت لیسنینگ آزمون کت شامل 25 درصد از نمره است که داری 5 بخش و 25 سوال می باشد.
مهارت  Speaking

شامل دو قسمت است که 25 درصد از آزمون را شامل می شود و زمان تقریبی هر قسمت بین 8 تا 10 دقیقه می باشد. در این قسمت از مکالمه و گفتگو سوالاتی از شما پرسیده می شود و شما با استفاده از پاسخ به این سوال های ساده می توانید این قسمت را بگذرانید. آزمون Speaking شما به صورت چهره به چهره با یک یا دو داوطلب و یا ممتحن برگزار می شود.این سبک از آزمون باعث می شود آزمون شما واقع بینانه تر و قابل اعتماد تر برگزار شود.
 

 

چگونه در آزمون KET ثبت نام کنیم ؟

با توجه به محدودیت ها و تحریم ها ی موجود در ایران امکان برگزاری آزمون KET در حال حاضر وجود ندارد. ولی از لیست اساتید زبان تیکا می توانید استاد زبان مناسب برای شرکت در آزمون KET را جهت آمادگی و شرکت در این آزمون بدست بیاورید.
 

منابع آزمون KET و دانلود نمونه آزمون

منابع آزمون کت را میتوانید در سایت آموزشگاه کمبریج مشاهده کنید که برای دستیابی به سطح B1 می باشد. برای دریافت نمونه آزمون می توانید به همان سایت کمبریج مراجعه کنید و با منابع این آزمون آشنا شوید و نمونه سوالات آن را دانلود کنید. 
 

تاریخ برگزاری آزمون KET

در سال به طور کلی 31 آزمون کت در ماه های مختلف برگزار می شود که نتیجه آنها 4 تا 6 هفته بعد از امتحان به دست زبان آموزان می رسد .
 

 

هزینه آزمون KET به چه صورت است ؟

آزمون KET اولین آزمون دانشگاه کمبریج و معادل سطح B2 زبان انگلیسی طبق سطح بندی CEFR است. طبق اطلاعات تکمیلی هزینه آزمون کت حدود 220 یورو در سال 2020 میلادی می باشد.