آموزش زبان با اساتید آزمون SAT

انگلیسی استاد هستی شایسته مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

هستی شایسته هستم.مدرس زبان انگلیسی از سطح basic تا intermediate.حدودا 3سال هست که سابقه تدریس دارم . همیشه به دنبال به روز بودن در کارم هستم.همیشه از وقتی که مدرسه میرفتم تا الان در مباحثی به خصوص زبان سخت ترین و پرکاربردترین گرامر ها و درس هارا به زبان راحت برای دوستانم آموزش میدادم که به خاطر همین همه بهم میگفتن استعداد خوبی به عنوان مدرس زبان انگلیسی دارم.من در کلاس هایی که برگزار میکنم علاوه بر تمرین و تکرار گرامر و حل تمرین های مربوطه بر روی speaking خیلی بیشتر کار میکنم.به دلیل اینکه پایه زبان علاوه بر اینکه گرامر هست speaking چندین برابر هست .در آخر هم کتاب داستان هایی درنظر گرفته شده که از پایه تا سطح های بالاتر کارمیشه که باز هم در بهتر شدن speaking کمک میکنه.
سعی بر این دارم که شهریه کلاس هاتون رو تا حد امکان در این شرایط اقتصادی پایین قرار بدم و بهترین کیفیت درس زبان رو براتون پیاده کنم.
توجه داشته باشید که شهریه تمام سطوح زبان یک قیمت هست و بالا نمیرود تا همگی شما عزیزان بتوانید در کلاس های من شرکت کنید.

بیشتر...
( 6 ) 4.7
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
24
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی هستی شایسته  

آزمون SAT چیست ؟

آزمون مهارت سنجی SAT  یک از اصلی ترین آزمون هاییست برای کسانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشور های خارجی داشته باشند .آزمونSAT   ترکیه نیز یکی انواع آزمون می باشد که برای ورود به کشور های دیگر مخصوصا ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد .آزمون SATمهارت امتحان دهنده را در بخش های مختلف اعم از : رایتینگ(Writing) ،ریدینگ (Reading) و ریاضی  مورد بررسی قرار می دهد

آیا آزمون SAT دارای شرایط سنی می باشد ؟

آزمون SAT برای تمامی سنین مجاز می باشد اما بطور کلی برای سنین زیر 18 سال کاربرد ندارد زیرا تا زیر سن 18 متغاضی وارد دانشگاه نخواهد شد و نمی تواند از مدرک  آزمون SAT استفاده کند.

آزمون SAT چه انواعی دارد ؟

آزمون SAT دارای انواع متفاوتی می باشد که توسط موسسه خصوصی برد کالج آمریکا برنامه ریزی شده است از انواع آزمون SAT می توان به : 
SAT General: در بیشتر کشور های جهان برگزار می شود که مورد تائید اکثر این دانشگاه ها از لحاظ مهارت زبانی می باشد .
Subject SAT:این نوع ازمون SAT اکثرا در دانشگاه های آمریکا از لحاظ مهارت زبانی مورد تایید می باشد 

زمانبندی و نحوه ثبت نام آزمون SAT چگونه است ؟

آزمونSAT که دارای اعتبار مدرک 5 ساله می باشد در زمان های مختلف، زیر نظر موسسه برد کالج آمریکا برگزار می شود این زمان ها در ماه های  اکتبر ، دسامبر ، مارس و ماه می می باشد که متغاضیان می بایست به سایت اصلی برگزاری آزمون SAT مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند .

محل برگزاری آزمون SAT کجا می باشد ؟

آزمون SAT هم اکنون در تمامی نقاط جهان برگزار می شود اما متاسفانه در کشور ای ایران و افغانستان آزمون انجام نمی گیرد و متغاضیان می بایست به کشور های دیگر جهت تست مهارت خود مراجعه کنند.

هزینه آزمون SAT چقدر است ؟

هزینه آزمون SAT در موسسات مختلف در سرتاسر جهان متفاوت می باشد اما بطور میانگین می توان گفت هزینه آزمون 98 دلار می باشد .که این رقم با توجه به روش پیگیری اعم از روش ثبت نام حضوری ،تلفنی وغیره متفاوت می باشد.

آزمون SAT چند بخش است ؟

آزمون SAT بخش و مهارت مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد که عبارتند از : 
درک مطلب :دارای 52 سوال در مدت زمان 65 دقیقه 
نگارش :دارای 44 سوال در مدت زمان  35 دقیقه 
ریاضیات :دارای 58 سوال در مدت زمان 88 دقیقه
مقاله : این بخش بصورت اختیاری می باشد و می بایست 1 مقاله را در مدت زمان 50 دقیقه تحویل دهید.

نمره قبولی آزمون SAT چند است ؟

حداقل نمره قبولی در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد و هر دانشگاه بسته به نتیجه کسب شده در هر قسمت از مهارت ها به بررسی شرایط شما به آن دانشگاه می پردازد اما بطور کلی حداقل نمره ای که باشد در این آزمن کسب کنید می بایست 400 نمره باشد .