آموزش زبان با اساتید آزمون TestDaf

انگلیسی استاد هستی شایسته مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

هستی شایسته هستم.مدرس زبان انگلیسی از سطح basic تا intermediate.حدودا 3سال هست که سابقه تدریس دارم . همیشه به دنبال به روز بودن در کارم هستم.همیشه از وقتی که مدرسه میرفتم تا الان در مباحثی به خصوص زبان سخت ترین و پرکاربردترین گرامر ها و درس هارا به زبان راحت برای دوستانم آموزش میدادم که به خاطر همین همه بهم میگفتن استعداد خوبی به عنوان مدرس زبان انگلیسی دارم.من در کلاس هایی که برگزار میکنم علاوه بر تمرین و تکرار گرامر و حل تمرین های مربوطه بر روی speaking خیلی بیشتر کار میکنم.به دلیل اینکه پایه زبان علاوه بر اینکه گرامر هست speaking چندین برابر هست .در آخر هم کتاب داستان هایی درنظر گرفته شده که از پایه تا سطح های بالاتر کارمیشه که باز هم در بهتر شدن speaking کمک میکنه.
سعی بر این دارم که شهریه کلاس هاتون رو تا حد امکان در این شرایط اقتصادی پایین قرار بدم و بهترین کیفیت درس زبان رو براتون پیاده کنم.
توجه داشته باشید که شهریه تمام سطوح زبان یک قیمت هست و بالا نمیرود تا همگی شما عزیزان بتوانید در کلاس های من شرکت کنید.

بیشتر...
( 4 ) 3.9
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
16
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی هستی شایسته  

آلمانی استاد صبا باطنی مدرس زبان آلمانی در تیکا
آلمانی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

من صبا باطنی هستم. فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان آلمانی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد آموزش زبان آلمانی از دانشگاه شهید بهشتی. دارای ۶ سال سابقه تدریس. آلمانی را آسان بیاموزید و لذت ببرید.

برگزار کننده دوره های زبان تخصصی ویژه: پزشکان و پرستاران
راهنمایان گردشگری

بیشتر...
( 12 ) 8.6
امتیاز مدرس
40
هزینه هرجلسه
36
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی صبا باطنی  

آزمون TESTDAF چیست؟

اگر آرزوی تحصیل در آلمان را دارید،باید در آزمون TESTDAF (Test Deutsch als Fremdsprache) یا هر آزمون دیگری که دانش زبان آلمانی شما را نشان دهد،شرکت کنید؛با این حال،بیشتر موسسات آموزش عالی زبان،مدرک قبولی در آزمون TESTDAF را به رسمیت می شناسند.این آزمون مهارت های آلمانی شما را مورد آزمایش قرار می دهند.

ساختار آزمون TESTDAF چیست؟

آزمون TESTDAF به چهار بخش خواندن،گوش دادن،گفتن و نوشتن تقسیم می شود.در کنار هم،این آزمون مهارت های زبانی داوطلب برای تحصیل و تحقیق در سطح دانشگاه را ارزیابی میکند و میتوان با آن تشخیص داد که فرد صلاحیت تحصیل در دانشگاه را دارد یا خیر.در رابطه با ساختار و محتوای هر قسمت مهارت های آزمون TESTDAF ، می توانید اطلاعات بیشتر را در وب سایت TESTDAF (به زبان آلمانی)بیابید.

سطح قابل قبول در آزمون TESTDAF چیست؟


TDN 3،4 و5:این سطوح حداقل توانایی لازم را برای تحصیل در دانشگاه های آلمان نشان میدهند؛که سطوح مرجع آنها،B1 و C1 هستند که بر اساس سطوح مشترک اروپایی برای زبان ها در نظر گرفته شده اند.
نتایج آزمون TESTDAF به شما و موسساتی که قصد تحصیل در آن ها را دارید،این امکان را میدهد تا مهارت های زبانی خود را در سطوح بین المللی ارزیابی کنید.

هزینه ی شرکت در آزمون TESTDAF چقدر است ؟

این هزینه با توجه به کشوری که آزمون TESTDAF در آن برگزار میشود متفاوت است؛که در حالت کلی به سه گروه تقسیم میشود:
به عنوان مثال:داوطلبانی که در آلمان TESTDAF را میگذرانند،باید حدود 175 یورو بپردازند،در حالی که دانشجویان ساکن در آرژانتین 130 و در اتیوپی فقط 90 یورو پرداخت میکنند.همچنین میتوانید اطلاعات بیشتری را هنگام ثبت نام در آزمون به صورت آنلاین و یا از طریق مراکز آموزشی،کسب کنید.

چگونه میتوانم خودم را در بهترین حالت برای آزمون TESTDAF آماده کنم؟

وب سایت TESTDAF به شما میگوید که در هر قسمت آزمون ،چه مهارت های زبانی را از شما خواسته و دقیقا چه کاری باید انجام دهید؛همچنین میتوانید در مورد چگونگی بهبود مهارت های زبانی خود اطلاعات مفید بسیاری را کسب کنید.

چه منابعی برای آزمون TESTDAF مناسب است ؟

توصیه ما به شما این است که تست های 02 و03 (Modellsätze 02/03) را به عنوان تمرین امتحان کنید.
این ها اوراق اصلی آزمون TESTDAF هستند که میتوانید بدون پرداخت هزینه ای دانلودشان کنید.
وب سایت TESTDAF همچنین نکات و مطالب مفیدی را برای مطالعه و کمک به شما در آماده سازی خود برای آزمون،ارائه میدهد.

آیا دوره یا گروهی برای آزمون TESTDAF وجود دارد که بتوانم درآن عضو شوم؟

یکی از بهترین راه های آمادگی برای شرکت در آزمون TESTDAF ،شرکت در یک دوره مقدماتی استدوره های مقدماتی در مراکز آموزشی،دانشگاه ها و موسسات گوته ارائه میشوند.شما میتوانید لیست اسامی کامل این موسسات را در وب سایت TESTDAF بیابید.همچنین میتوانید به صورت آنلاین دوره های مقدماتی TESTDAF را بگذرانید؛در" DUO Deutsch Uni Online" میتوانید از مدرسان با تجربه برای بهبود مهارت های نوشتاری و گفتاری خود،به وسیله سوالات معتبر آزمون TESTDAF کمک بگیرید و در آزمون های آزمایشی نیز شرکت کنید؛همین حالا میتوانید از طریق وب سایت DUO ،دوره ی مقدماتی را رزرو کنید.

چگونه میتوانیم خود را برای قسمت شفاهی آزمون TESTDAF آماده کنیم؟

اگر میخواهید مهارت های گفتاری خود را در آزمون TESTDAF ارتقا دهید،میتوانید با فردی آلمانی زبان، به صورت آنلاین گفت و گو کنید یا از برنامه هایی همچون:e-tandem استفاده کنید.با این حال به خاطر داشته باشید که اگرچه مکالمات روزمره میتواند به مهارت گفتاری تان کمک کند،اما شما را برای متن هایی که باید در آزمون TESTDAF ارائه کنید،آماده نمیکند.پس اگر به صورت جدی قصد آماده شدن برای قسمت شفاهی آزمون TESTDAF را دارید، به شما توصیه میکنیم که حتما در دوره های مقدماتی شرکت کنید!

چند بار میتوانم در آزمون TESTDAF شرکت کنم؟

شما میتوانید هر چند بار که بخواهید،در آزمون TESTDAF شرکت کنید؛اگر برای اولین بار موفق نشدید،توصیه ما به شما این است تا برای ارتقا و بهبود مهارت های زبانی تان که هنوز به قدر کافی رشد نکردند،قبل از ثبت نام مجدد در آزمون،مدتی منتظر بمانید تا مهارت هایتان بهبود یابند.

گواهینامه تست TESTDAF تا چه مدت معتبر است؟

گواهی این آزمون،به صورت نا محدود معتبر است.اما در واقع،بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی،به گواهینامه هایی که اخیرا گرفته شده اند و سن آنها بیشتر از دو یا سه سال نباشد احتیاج دارند؛بنابراین اگر محدودیتی برای اعتبار اعمال میشود،پیش از گرفتن مدرک خود،توصیه میکنیم وب سایت دانشگاه خود را بررسی کنید.