آموزش زبان با اساتید آزمون TestDaf

آلمانی استاد امیرحسین خوش رقم مدرس زبان آلمانی در تیکا
آلمانی
جلسه اول
رایگان
ساکن همدان هستم

مدت 3 سال است که زبان آلمانی را در آموزشگاه به صورت حضوری و آنلاین تدریس میکنم.
تجربه تدریس سطوح مختلف A1، A2، B1، همچنین تجربه تدریس کلاسهای مختلف مانند گفتگوی آزاد و آمادگی آزمونهای سفارت را دارم.
کتابهای پیشنهادی من برای یادگیری زبان آلمانی، Menschen و schritte و schritte_plus_neu هستند که کتاب schritte_plus_neu در حال حاضر در آلمان تدریس میشود
اگر سوالات بیشتری دارید امکان رزرو کلاس آزمایشی رایگان به مدت نیم ساعت وجود دارد که میتوانم به شما مشاوره و توضیحات بیشتر را ارائه دهم.
https://www.instagram.com/deutsch_khoshi/

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
63
هزینه هرجلسه
6
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی امیرحسین خوش رقم  

انگلیسی استاد هستی شایسته مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
5هزار تومان
ساکن تهران هستم

هستی شایسته هستم.مدرس زبان انگلیسی از سطح basic تا intermediate.حدودا 3سال هست که سابقه تدریس دارم . همیشه به دنبال به روز بودن در کارم هستم.همیشه از وقتی که مدرسه میرفتم تا الان در مباحثی به خصوص زبان سخت ترین و پرکاربردترین گرامر ها و درس هارا به زبان راحت برای دوستانم آموزش میدادم که به خاطر همین همه بهم میگفتن استعداد خوبی به عنوان مدرس زبان انگلیسی دارم.من در کلاس هایی که برگزار میکنم علاوه بر تمرین و تکرار گرامر و حل تمرین های مربوطه بر روی speaking خیلی بیشتر کار میکنم.به دلیل اینکه پایه زبان علاوه بر اینکه گرامر هست speaking چندین برابر هست .در آخر هم کتاب داستان هایی درنظر گرفته شده که از پایه تا سطح های بالاتر کارمیشه که باز هم در بهتر شدن speaking کمک میکنه.
سعی بر این دارم که شهریه کلاس هاتون رو تا حد امکان در این شرایط اقتصادی پایین قرار بدم و بهترین کیفیت درس زبان رو براتون پیاده کنم.
توجه داشته باشید که شهریه تمام سطوح زبان یک قیمت هست و بالا نمیرود تا همگی شما عزیزان بتوانید در کلاس های من شرکت کنید.

بیشتر...
( 6 ) 4.7
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
22
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی هستی شایسته  

آلمانی استاد فاطمه خدری مدرس زبان آلمانی در تیکا
آلمانی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تهران هستم

Vorstellung
مدرس زبان آلمانی در سطوح مختلف
بیش از دوسال سابقه تدریس زبان آلمانی در موسسات مختلف و برگزاری کلاسهای خصوصی
به مدت دوسال ساکن آلمان بودم.
آموزش زبان آلمانی به کسانی که دراین راه محکم قدم برمیدارند بسیار برایم لذت بخش است.

Vorbereitungskurse
برگزاری کلاس های آمادگی آزمون بصورت خصوصي و نيمه خصوصی برای سطوح مختلف اعم از
A1
B1
B2
C1

Methoden und Unterrichtsmaterialien
برگزاری کلاسهای آموزشی نیمه خصوصی وخصوصی با متدهای مختلف و بهره گیری از متریال های آموزشی به روز
و جزوات شخصی بنده
فیلم، پادکست و تمرینهای کاربردی فراتر از کتاب
بخشی از متدهای آموزشی خواهند بود.

Viel Üben macht Meister
یادگیری هر زبانی به تمرین و ممارست نیاز دارد.
بعلاوه داشتن هدف و انگیزه کافی بسیار به شما کمک خواهد کرد که در این راه ثابت قدم باشید.

Erfahrungen und Kentnnisse
من اینجام که به شما در حد توانم کمک کنم تا بتونم نه تنها دانش خودم رو در اختیار شما قرار بدم بلکه برای اپلای از دانشگاه ها و پروسه ویزای تحصیلی و همچنین نوشتن صحیح رزومه و انگیزه نامه بهتون مشاوره بدم و یا شما رو در این راه با نمونه افراد موفق آشنا کنم تا بتونین از تجربیات این افراد در آلمان هم استفاده کنین.

FREI DISKUSSION

همچنین هر از گاهی محیطی رو در کلاسها ایجاد کنم که افراد در سطوح مختلف بتونن در کنار هم دانش زبانیشون رو به اشتراک بذارن و باهم گفتگو کنن.
**Achtung **

از آنجایی که در جلسه معارفه تعیین سطح صورت میگیرد و نه آموزش اگر قصد دارین با نوع تدریس بنده آشنا شوین جلسه یک ساعته رزرو کنین.

سپاس از همراهی شما
.

بیشتر...
( 9 ) 4.1
امتیاز مدرس
90
هزینه هرجلسه
23
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی فاطمه خدری  

آزمون TESTDAF چیست؟

اگر آرزوی تحصیل در آلمان را دارید،باید در آزمون TESTDAF (Test Deutsch als Fremdsprache) یا هر آزمون دیگری که دانش زبان آلمانی شما را نشان دهد،شرکت کنید؛با این حال،بیشتر موسسات آموزش عالی زبان،مدرک قبولی در آزمون TESTDAF را به رسمیت می شناسند.این آزمون مهارت های آلمانی شما را مورد آزمایش قرار می دهند.

ساختار آزمون TESTDAF چیست؟

آزمون TESTDAF به چهار بخش خواندن،گوش دادن،گفتن و نوشتن تقسیم می شود.در کنار هم،این آزمون مهارت های زبانی داوطلب برای تحصیل و تحقیق در سطح دانشگاه را ارزیابی میکند و میتوان با آن تشخیص داد که فرد صلاحیت تحصیل در دانشگاه را دارد یا خیر.در رابطه با ساختار و محتوای هر قسمت مهارت های آزمون TESTDAF ، می توانید اطلاعات بیشتر را در وب سایت TESTDAF (به زبان آلمانی)بیابید.

سطح قابل قبول در آزمون TESTDAF چیست؟


TDN 3،4 و5:این سطوح حداقل توانایی لازم را برای تحصیل در دانشگاه های آلمان نشان میدهند؛که سطوح مرجع آنها،B1 و C1 هستند که بر اساس سطوح مشترک اروپایی برای زبان ها در نظر گرفته شده اند.
نتایج آزمون TESTDAF به شما و موسساتی که قصد تحصیل در آن ها را دارید،این امکان را میدهد تا مهارت های زبانی خود را در سطوح بین المللی ارزیابی کنید.

هزینه ی شرکت در آزمون TESTDAF چقدر است ؟

این هزینه با توجه به کشوری که آزمون TESTDAF در آن برگزار میشود متفاوت است؛که در حالت کلی به سه گروه تقسیم میشود:
به عنوان مثال:داوطلبانی که در آلمان TESTDAF را میگذرانند،باید حدود 175 یورو بپردازند،در حالی که دانشجویان ساکن در آرژانتین 130 و در اتیوپی فقط 90 یورو پرداخت میکنند.همچنین میتوانید اطلاعات بیشتری را هنگام ثبت نام در آزمون به صورت آنلاین و یا از طریق مراکز آموزشی،کسب کنید.

چگونه میتوانم خودم را در بهترین حالت برای آزمون TESTDAF آماده کنم؟

وب سایت TESTDAF به شما میگوید که در هر قسمت آزمون ،چه مهارت های زبانی را از شما خواسته و دقیقا چه کاری باید انجام دهید؛همچنین میتوانید در مورد چگونگی بهبود مهارت های زبانی خود اطلاعات مفید بسیاری را کسب کنید.

چه منابعی برای آزمون TESTDAF مناسب است ؟

توصیه ما به شما این است که تست های 02 و03 (Modellsätze 02/03) را به عنوان تمرین امتحان کنید.
این ها اوراق اصلی آزمون TESTDAF هستند که میتوانید بدون پرداخت هزینه ای دانلودشان کنید.
وب سایت TESTDAF همچنین نکات و مطالب مفیدی را برای مطالعه و کمک به شما در آماده سازی خود برای آزمون،ارائه میدهد.

آیا دوره یا گروهی برای آزمون TESTDAF وجود دارد که بتوانم درآن عضو شوم؟

یکی از بهترین راه های آمادگی برای شرکت در آزمون TESTDAF ،شرکت در یک دوره مقدماتی استدوره های مقدماتی در مراکز آموزشی،دانشگاه ها و موسسات گوته ارائه میشوند.شما میتوانید لیست اسامی کامل این موسسات را در وب سایت TESTDAF بیابید.همچنین میتوانید به صورت آنلاین دوره های مقدماتی TESTDAF را بگذرانید؛در" DUO Deutsch Uni Online" میتوانید از مدرسان با تجربه برای بهبود مهارت های نوشتاری و گفتاری خود،به وسیله سوالات معتبر آزمون TESTDAF کمک بگیرید و در آزمون های آزمایشی نیز شرکت کنید؛همین حالا میتوانید از طریق وب سایت DUO ،دوره ی مقدماتی را رزرو کنید.

چگونه میتوانیم خود را برای قسمت شفاهی آزمون TESTDAF آماده کنیم؟

اگر میخواهید مهارت های گفتاری خود را در آزمون TESTDAF ارتقا دهید،میتوانید با فردی آلمانی زبان، به صورت آنلاین گفت و گو کنید یا از برنامه هایی همچون:e-tandem استفاده کنید.با این حال به خاطر داشته باشید که اگرچه مکالمات روزمره میتواند به مهارت گفتاری تان کمک کند،اما شما را برای متن هایی که باید در آزمون TESTDAF ارائه کنید،آماده نمیکند.پس اگر به صورت جدی قصد آماده شدن برای قسمت شفاهی آزمون TESTDAF را دارید، به شما توصیه میکنیم که حتما در دوره های مقدماتی شرکت کنید!

چند بار میتوانم در آزمون TESTDAF شرکت کنم؟

شما میتوانید هر چند بار که بخواهید،در آزمون TESTDAF شرکت کنید؛اگر برای اولین بار موفق نشدید،توصیه ما به شما این است تا برای ارتقا و بهبود مهارت های زبانی تان که هنوز به قدر کافی رشد نکردند،قبل از ثبت نام مجدد در آزمون،مدتی منتظر بمانید تا مهارت هایتان بهبود یابند.

گواهینامه تست TESTDAF تا چه مدت معتبر است؟

گواهی این آزمون،به صورت نا محدود معتبر است.اما در واقع،بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی،به گواهینامه هایی که اخیرا گرفته شده اند و سن آنها بیشتر از دو یا سه سال نباشد احتیاج دارند؛بنابراین اگر محدودیتی برای اعتبار اعمال میشود،پیش از گرفتن مدرک خود،توصیه میکنیم وب سایت دانشگاه خود را بررسی کنید.