آموزش زبان با اساتید ماک آیلتس - IELTS Mock

انگلیسی استاد آریا خراسان زاد مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن سنندج هستم

سلام آریا هستم کارشناس آموزش زبان انگلیسی. با 5 سال سابقه تدریس کلاس های حضوری و آنلاین ... با بهره گیری از روش تدریس های مختلف به مانند clt و suggestopedia. بعد از آنالیز دانش زبانی و استایل یادگیری زبان آموز به روش(eclectisicm) محتوا و متد اموزشی مورد نیاز به کار گرفته می شود. کلاس های بنده صرفا به منظور یادگیری زبان نیست. من همواره به روان ، نیاز ها و دغدغه های دانش آموز هام توجه میکنم و همیشه در صدد مبادله اطلاعات و افکار بین دانش آموز و معلم بودم.. از کلاس های ما نویسنده ادبی و تحلیگر های حرفه ای بازار های مالی هم ظهور کرده اند! کما اینکه مهارت های زبانی (انگلیسی) را نیز به خوبی یاد گرفتن.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
36
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی آریا خراسان زاد  

آزمون ماک آیلتس چیست؟

آزمون ماک آیلتس توانایی های شما در گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را در کمتر از سه ساعت ارزیابی می کند. آزمون ماک آیلتس دو نوع می باشد: ماک آیلتس آکادمیک و آموزش عمومی ماک آیلتس. گوش دادن و صحبت کردن برای هر دو آزمون یکسان است، اما خواندن و نوشتن بسته به اینکه در کدام آزمون شرکت کنید متفاوت است.مهارت های  گوش دادن ، خواندن و نوشتن در تمام آزمون های ماک آیلتس در همان روز برگزار می شود و هیچ وقفه ای بین آنها وجود ندارد.

زمان کل آزمون ماک آیلتس چقدر است ؟

کل زمان آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه است. که مهارت های شما را مورد ارزیابی قرار می دهد.

ساختار آزمون ماک آیلتس چگونه است ؟

شامل دو قسمت زیر می باشد:
گوش دادن (Listening): مدت زمان آزمون3۰ دقیقه می باشد؛ شما به چهار فایل ضبط شده از انگلیسی زبانان بومی گوش خواهید داد و سپس پاسخ های خود را برای یک سری سوالات می نویسید.
خواندن (Reading): مدت زمان آزمون ۶۰ دقیقه می باشد؛ بخش خواندن  آزمون، شامل 40 سوال است که برای آزمایش طیف وسیعی از مهارت های خواندن طراحی شده است. این مهارت ها شامل موضوع اصلی متن،  ایده های اصلی، بررسی جزئیات، خلاصه کردن، درک استدلال منطقی و شناخت نظرات ، نگرش ها و هدف نویسندگان است.

آزمون ماک آیلتس آکادمیک چیست ؟

آزمون ماک آیلتس آکادمیک شامل سه متن طولانی است که از موضوعات توصیفی و واقعی تا گفتاری و تحلیلی را شامل می شود. این ها از کتاب ها، مجلات و روزنامه ها گرفته شده است. آنها برای مخاطبان غیر متخصص انتخاب شده است اما برای افرادی که وارد دوره های دانشگاهی می شوند یا به دنبال ثبت نام حرفه ای هستند این متن ها مناسب تر می باشند.

آزمون آموزش عمومی ماک آیلتس چیست ؟

این آزمون شامل متن هایی از  کتاب ها، مجلات، روزنامه ها، تبلیغات، کتاب های راهنماو دستورالعمل ها است. این ها مواردی هستند که روزانه در یک محیط انگلیسی زبان با آن ها روبرو خواهید شد.

ساختار آزمون ماک آیلتس آکادمیک چگونه است ؟

شامل یک قسمت نوشتن(Writing) می باشد که در مدت زمان ۶۰ دقیقه می بایست به آن پاسخ داده شود. مباحث مورد علاقه عمومی و مناسب برای داوطلبان آزمون، ورود به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد یا جستجوی ثبت نام حرفه ای است.

مباحث آزمون عمومی ماک آیلتس چیست؟

موضوعات عمومی در این آزمون به کار رفته است که شامل دو بخش زیر  می باشد :
▪ وضعیتی به شما نشان داده می شود و از شما خواسته می شود نامه ای را بنویسید و در آن درخواست اطلاعات یا توضیح وضعیت کنید. این نامه ممکن است به سبک عامیانه‌، نیمه رسمی یا رسمی باشد.
▪ از شما خواسته می شود در پاسخ به یک دیدگاه، استدلال یا مشکل، مقاله ای بنویسید. مقاله می تواند سبکی کاملاً غیر رسمی باشد.

ساختار آزمون عمومی ماک آیلتس چگونه است؟

شامل یک بخش صحبت کردن (Speaking) می باشد که درمدت زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می بایست به آن پاسخ داده شود. بخش صحبت کردن در این آزمون استفاده شما از انگلیسی گفتاری را ارزیابی می کند. همچنین مکالمه شما در هر آزمون ضبط می شود.