استاد زبان انگلیسی شیدا آهوپای

کلاس زبان انگلیسی استاد شیدا آهوپای

تعداد شاگردها: 10
 استاد شیدا آهوپای مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

شیدا آهوپای

زبان انگلیسی
گرامر فوق العاده با ۶ سال سابقه
محل سکونت مدرس
محل اقامت
ارومیه
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
10
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
رایگان 27 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

گرامر عالی
مترجم متون
توانایی ارتباط برقرار کردن عالی
رایتنیگ های خوب جدید طنز احساسی ...
درصد های بالای ۸۰
نمرات بالای ۹۰
بیش از ۶ سال تحصیل در بهترین کانون های زبان انگلیسی
اتمام تحصیلات
دیپلم تجربی
بهتون قول میدم که عاشق زبان انگلیسی بشید😉

درباره استاد زبان انگلیسی شیدا آهوپای بیشتر بدانید

اصولا شخصیت هر استادی میتونه روی روند کلاس بصورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر داشته باشه و من خودم در کلاس ها سعی بر این دارم که محیطی دوستانه برای زبان آموز فراهم باشه تا به بهترین شکل بتوانند نظراتشون رو بیان کنند و به مفیدترین حالت بتوانند در کلاس فعالیت کنند

منابع و کتاب ها کاملا بستگی به هدف و سطح زبان اموز دارد،و کلاس های ما بصورت مکالمه محور و یا استفاده از جزوه طبقه بندی شده خود من و همچنین در کلاس های ما کتاب هایی که در اکثر اموزشگاه ها تدریس میشه رو بنا بر نیاز زبان اموز تدریس میکنیم

این سوال دغدغه بسیاری از زبان آموزها هستش و بنظر من این زمان رابطه مستقیمی با خود زبان اموز داره و این تلاش و مرور مکرر خودِ زبان اموز هستش که این تایم رو تعیین میکنه،و تایم یادگیری زبان برای افراد متفاوت هست طبق مطالبی که قبل تر اشاره کردم،و در کل یادگیری زبان فرآیندی هست که شما باید خودتون رو در جریان اون قرار بدین.

هر کدام مزایای خاص خودشون رو دارن،در کلاس های خصوصی برنامه کلاس کاملا طبق شخصِ زبان اموز طراحی میشه و تمام تمرکز کلاس بر روی یک زبان اموز هستش ،و در کلاس های گروهی میتوان به تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر زبان اموزان با یکدیگر اشاره کرد.

کلاس زبان انلاین برای افرادی که تایم خیلی کمی در طول روز جهت یادگیری زبان دارن و نمیتوانند زمان صرف رفت و امد و شرکت در اموزشگاه ها کنند بسیار مناسب است و میتوانند در زمان کمتری نسبت به روش های دیگر یادگیری زبان انگلیسی،اون رو یاد بگیرند.

از فایده های بسیار یادگیری زبان میتوان به اشنایی با فرهنگ های مختلف و همچنین ارتقای فرصت شغلی،و تحقیق های بسیاری درمورد افزایش تمرکز و تفکر بعد و حین یادگیری زبان نیز در جهان تا به حال صورت گرفته است.

هر کدام مزایا و معایب خاص خودشون رو دارند،اما در کل برای شروع یادگیری زبان، استادی که زبان انگلیسی را بعنوان زبان دومش تدریس میکنه میتونه ضعف های زبانی رو خوب پوشش بده به نسبت استاد زبان نیتیو. ۸،عدم صبوری هنگام‌ تدریس،عدم تسلط بر موضوع تدریس. و مطالعه نکردن درمورد مطالبی که قراره تدریس بشه.

به نظر بنده آموزشگاه زبان آنلاین باید ویژگی هایی همچون فراهم کردن سامانه آنلاین برگزاری کلاس مناسب و متناسب با نیاز دانش اموز، پشتیبانی خوب و در اخر ویژگی هایی که به زبان اموز و استاد امکان انعطاف و راحتی بدهند رو داشته باشد،که اموزشگاه تیکا در این موضوع بسیار موفق عمل کرده است.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 2 نفر /
5.0
قیام الدین امامی زبان آموز تیکا

استادشیداآهوپای یکی نخبه ترین وفعالترین بانوی درراستای اموزش وپرورش زبان انگلیسی است. ایشان ازتکنیک های متنوع درمسیرآموزش وفراگیری زبان انگلیسی بکارمیگیرد. ومن منحیث یک دانشجوی برحال ازایشان ممنون ومشکورم که ازاستعدادودرایت والای برخورداراست. خوشحالم که شاگردهمچون استادفرهیخته وگرامی هستم

  • 1399-1399

    فوق دیپلم تجربی

  • Advanced 3

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت ارومیه
تعداد زبان آموز 10
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 0
هزینه هر جلسه 27000
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2 Advanced-C1
تحصیلات مدرس
فوق دیپلم تجربی
سابقه کاری
مدارک آموزشی
Advanced 3
درباره مدرس گرامر عالی
مترجم متون
توانایی ارتباط برقرار کردن عالی
رایتنیگ های خوب جدید طنز احساسی ...
درصد های بالای ۸۰
نمرات بالای ۹۰
بیش از ۶ سال تحصیل در بهترین کانون های زبان انگلیسی
اتمام تحصیلات
دیپلم تجربی
بهتون قول میدم که عاشق زبان انگلیسی بشید😉