استاد زبان انگلیسی مریم ایوبی فر

کلاس زبان انگلیسی استاد مریم ایوبی فر

تعداد شاگردها: 17
 استاد مریم ایوبی فر مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

مریم ایوبی فر

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی در تمامی رده های سنی با ۱۵ سال سابقه تدریس
محل سکونت مدرس
محل اقامت
مشهد
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
17
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
10 هزار تومان 63 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

۱۵ سال سابقه تدریس کتابهای American file - touch stone - english result - top notch در مقطع بزرگسالان و کتابها family and friends - first friends را درمقطع کودکان و connect را درمقطع نوجوانان دارم.وهمچنین سابقه تدریس آنلاین و خصوصی و نیمه خصوصی.عاشق تدریس هستم. یکی از روشهای تدریس من یادگیری جملات با آهنگ و ریتم می باشد.که خیلی میتواند در به خاطر سپاری جملات انگلیسی موثر باشد.واینکه هر درس مکالمه ای که به زبان آموز داده میشود جلسه بعد به صورت نمایش و تاتر باید درآورده شود و به صورت فیلم برای من ارسال شود که این خود میتواند در به خاطر سپردن مکالمه تاثیر به سزایی داشته باشد.روش دیگر تدریس من اسکن کردن جملات است ه یک جمله نمونه نوشته میشود و کلمات جایگزین می شوند که در این روش زبان آموز میتواند ده ها جمله دیگر هم یاد بگیرد..

درباره استاد زبان انگلیسی مریم ایوبی فر بیشتر بدانید

مهمترین روش تدریس من استفاده از موسیقی های انگلیسی است. من همیشه روش یادگیری خود زبان آموز رو هم در نظر میگیرم اما به نظر من جملات در متن ترانه های انگلیسی برای زبان آموزان بسیار قابل فهم تر و به یادماندنی تر هستند. من زبان آموزان رو تشویق میکنم تا با خواننده ها همراهی کنند و حتی شعرهای انگلیسی رو به خاطر بسپارند.

من بیشتر از کتاب های آموزش انگلیسی Topnotch و Touchstone و American English Files به عنوان کورس بوک استفاده میکنم. همه این کتاب ها برای سطح های مختلف موجود هستند. کتاب های English Result نیز از جمله کتاب های مورد علاقه من هستند.

خب خیلی کلی میتونم بگم یه آموزشگاه زبان خوب باید خدمات مناسبی ارائه بده.

خب یه استاد زبان خوب باید با زبان آموزها در درجه اول رفیق باشه. استاد زبان باید هر سئوالی که ازش پرسیده میشه رو با حوصله پاسخ بده.

وقتی در خونه در حال تدریس باشی قطع و وصل شدن اینترنت میتونه بزرگترین مشکل سر راه تشکیل کلاس زبان آنلاین باشه. اما از جهت دیگه هم میشه گفت چون میتونید بدون جا به جایی از هر جایی تدریس کنید خیلی راحتتر خواهد بود.

به نظر من نیتیو بودن استاد مهم هست اما نه خیلی، چون بیشترین تاثیر رو در لهجه خواهد داشت. ما چه به عنوان استاد و چه به عنوان زبان آموز باید بتونیم گلیم خودمون رو از آب بیرون بکشیم.

کلاس خصوصی از نظر من بهتره چون استاد میتونه روی زبان آموزانش تمرکز کنه. در عین حال جون شاگرد باید مدت زمان بیشتری در کلاس فعالیت کنه و زمان بین اون و زبان آموز دیگه ای تقسیم نمیشه، میشه گفت کار شاگرد بیشتر خواهد شد.

به نظر شما کلاس زبان خصوصی و آنلاین بیشتر برای چه زبان آموزانی مناسب هست؟

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 0 نفر /
0
  • 1382-1384

    کارشناسی ناپیوسته مترجمی همزمان زبان انگلیسی دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی

  • 1384-1399

    مدرس اموزشگاه

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت مشهد
تعداد زبان آموز 17
امتیاز مدرس 0
هزینه جلسه آزمایشی 10000
هزینه هر جلسه 63000
گروه هدف تدریس کودک نوجوان جوان میانسال بزرگسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2 Advanced-C1 Proficient-C2
تحصیلات مدرس
کارشناسی ناپیوسته مترجمی همزمان زبان انگلیسی دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی
سابقه کاری
1384-1399 مدرس اموزشگاه
مدارک آموزشی
درباره مدرس ۱۵ سال سابقه تدریس کتابهای American file - touch stone - english result - top notch در مقطع بزرگسالان و کتابها family and friends - first friends را درمقطع کودکان و connect را درمقطع نوجوانان دارم.وهمچنین سابقه تدریس آنلاین و خصوصی و نیمه خصوصی.عاشق تدریس هستم. یکی از روشهای تدریس من یادگیری جملات با آهنگ و ریتم می باشد.که خیلی میتواند در به خاطر سپاری جملات انگلیسی موثر باشد.واینکه هر درس مکالمه ای که به زبان آموز داده میشود جلسه بعد به صورت نمایش و تاتر باید درآورده شود و به صورت فیلم برای من ارسال شود که این خود میتواند در به خاطر سپردن مکالمه تاثیر به سزایی داشته باشد.روش دیگر تدریس من اسکن کردن جملات است ه یک جمله نمونه نوشته میشود و کلمات جایگزین می شوند که در این روش زبان آموز میتواند ده ها جمله دیگر هم یاد بگیرد..