استاد زبان انگلیسی ملک ناز اهورامزدا

پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

کلاس زبان انگلیسی استاد ملک ناز اهورامزدا

تعداد شاگردها: 42
 استاد ملک ناز اهورامزدا مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

ملک ناز اهورامزدا

زبان انگلیسی
مدرس زبان مقدماتی و پایه با یک سال سابقه تدریس
محل سکونت مدرس
محل اقامت
اراک
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
42
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
10 هزار تومان 22 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

من ملک ناز اهورامزدا هستم و دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه اراک با سابقه ی تدریس گرامر مقدماتی، زبان پایه. همیشه دوست داشتم هر اطلاعاتی که درباره ی زبان بلدم رو به بهترین شیوه به بقیه هم آموزش بدم و امیدوارم بتونم شمارو با دنیای بی پایان و جذاب زبان انگلیسی به خوبی آشنا کنم.

درباره استاد زبان انگلیسی ملک ناز اهورامزدا بیشتر بدانید

به نظر من توی تدریس زبان انگلیسی مهم ترین وجه شخصیتی هر کسی صبور بودن و با حوصله بودن هستش و من در این مدتی که دارم توی این زمینه فعالیت میکنم این ویژگی رو در خودم تقویت کردم‌ در نتیجه خیلی تاثیر گذار بوده و ازش نتیجه گرفتم.

با توجه به تجربه ای که توی این مدت به دست آوردم برای به دست آوردن هر دانش و مهارتی توی زبان انگلیسی منابع مفید خیلی تاثیر گذار خواهد بود. منابع آموزشی خود من جزوه ی خودم در بحث گرامر و کتاب English grammar in use و همین طور سری کتاب های word skills هست و کتاب های touchstone برای تقویت همه ی مهارت های زبانی.

.من همیشه به این معتقدم جواب این سوال بسته به تلاش و پشتکار هر زبان آموزی داره و این سوال پاسخ مشخصی نداره.

کلاس های آموزشی خصوصی با توجه به اینکه تمام تمرکز استاد روی یک شخص هست از نظر تقویت مهارت ها بهتر خواهد بود اما از طرفی کلاس های گروهی چون مشارکت همه ی اعضا رو میطلبه برای پیشرفت بیشتر موثر تر هستن.

برای زبان آموزانی که می‌خوان زبان رو از صفر شروع کنند و یا دانش خودشون رو توی گرامر پایه و همین طور زبان پایه تقویت کنند.

ما توی هر سنی به زبان خارجی احتیاج داریم چون علامه بر اینکه در جامعه ی امروز نیاز مبرم به زبان خارجی احساس میشه هر کسی باید توی یادگرفتن هر زبانی غیر از زبان مادری، خودش رو به چالش بکشه‌

به نظر من در این زمینه برتری ملاک نیست. هر کسی با توجه به علاقه و دانشی که توی خودش میبینه می‌تونه توی هر زمینه ای، تدریس موفق داشته باشه ‌چه زبان مادری که به نظرم قواعد و دستور های مخصوص به خودش و داره که خیلی از ما باید یاد بگیریم چه زبان دوم.

بزرگترین اشتباه تغییر مداوم منابع آموزشی و درگیر نکردن زبان آموزان در طول تدریس هست. چون زبان انگلیسی فقط با تمرین و تکرار یاد گرفته میشه و اگه این یادگیری توی کلاس تکمیل نشه به مشکل برمی‌خوره‌.

قطعا یک آموزشگاه زبان آنلاین با فراهم کردن امکانات صوتی و تصویری به شکل مناسب تأثیر خیلی مهمی در روند یادگیری خواهد گذاشت و همین طور نظارت بر برگزاری کلاس ها ، زبان آموزان و اساتید.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 6 نفر /
5.0
آموزش زبان آنلاین تیکا

مدرس بسیار بسیار خوبی هستش از ویژگی هاشون میتونم بگم ،با حوصله هستن برخورد بسیار مناسبی داشتن،کار خودشو بلده کلا با ایشون کلاس رزرو کنید ضرر نمیکنید... (یا علی)

  • 1397-1399

    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه اراک

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت اراک
تعداد زبان آموز 42
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 10000
هزینه هر جلسه 22500
گروه هدف تدریس بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2
تحصیلات مدرس
کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه اراک
سابقه کاری
مدارک آموزشی
درباره مدرس من ملک ناز اهورامزدا هستم و دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه اراک با سابقه ی تدریس گرامر مقدماتی، زبان پایه. همیشه دوست داشتم هر اطلاعاتی که درباره ی زبان بلدم رو به بهترین شیوه به بقیه هم آموزش بدم و امیدوارم بتونم شمارو با دنیای بی پایان و جذاب زبان انگلیسی به خوبی آشنا کنم.