سوالات متداول اپلیکیشن

  • اپلیکیشن آموزش زبان تیکا چیست؟
  • نحوه کار اپلیکیشن
  • محتوای اپلیکیشن
  • امکانات اپلیکیشن
  • گزارش مشکل

اپلیکیشن آموزش زبان تیکا چیست؟

اپلیکیشن آموزش زبان تیکا رو میتونید از استورهای معتبر گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.کافیه کلمه "تیکا" رو جستجو کنید و روی دانلود بزنید تا براحتی براتون نصب بشه.

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان تیکا کاملا رایگان است. پس از نصب 5 روز اشتراک رایگان از طرف تیکا برای شروع به شما هدیه داده می شود.محتوای اپلیکیشن به دو دسته رایگان و اشتراکی تقسیم شده اند که محتوای رایگان آموزش زبان ، همیشه باز است و می توانید از آن استفاده کنید.

تیکا با بهره گیری از جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا و ارائه آن در محیطی جذاب و پویا به شما کمک میکنه تا زبان انگلیسی را بهتر و راحت تر یاد بگیرید. همونطور که میدونید تمرین و تکرار و شیوه های آموزش جدید یکی از فاکتور های اصلی در بحث آموزش زبان هستند؛ تیکا هم با اتکا به همین فاکتورها و پیاده سازیشون در اپلیکیشن سعی داره بهترین راه حل رو برای آموزش زبان در اختیار شما قرار بده.

اطلاعات شخصی کاربران شامل شماره موبایل،نام و سن بصورت رمزنگاری شده در دیتابیس ذخیره می شود.

کافیه شماره موبایل تو وارد کنی و کد فعالسازی که واست پیامک میشه رو وارد کنی و تایید رو بزنی.

نحوه کار اپلیکیشن

محتواهای آموزشی تیکا شامل فایل های ویدئویی و صوتی و متنی می باشد که این فایل ها نیازمند اینترنت می باشد.با توجه به محدودیت حجم دانلود برای کاربران اپلیکیشن تیکا توجه داشته ایم تمامی این محتوا با اینترنت داخلی نصف حجم مصرف شده در نظر گرفته شود تا کاربران از لحاظ محدودیت حجم دچار مشکل نشوند.

آزمون تعیین سطح آنلاین اپلیکیشن تیکا مشخص می کند که زبان آموز در چه سطحی قرار دارد و برای باز کردن سطح های بالاتر ابتدا میبایست سطح فعلی را گذرانده و تمام مراحل و تمرین ها رو با نمره مورد قبول پاس کرد تا بتوانیم به سطح بالاتر برویم و درس ها را ادامه دهیم.

فیلم ها و موزیک ها دانلود شده در بخش دانلود شده ها و قسمت های مختلف اپلیکیشن مانند 504 لغت و فلش کارت و 1100 لغت در حالت آفلاین باز است.

بله.در صورت دانلود به لیست دانلود شده ها اضافه می شود تا در زمان نبودن اینترنت بتوان به این موزیک ویدئو ها دسترسی داشت

با دادن آزمون تعیین سطح انگلیسی تیکا میتونی سطح های ساده تر رو نگذرونی و مستقیم به سطح مورد نظر خودت برسی.

محتوای اپلیکیشن

با توجه به گسترده بودن بخش ها و قسمت های مختلف محتوای آموزشی تیکا مناسب برای تمامی سنین می باشد.هدف تیکا فراهم کردن محیطی جذاب در اپلیکیشن برای تمامی سنین می باشد.

در حال حاضر فقط آموزش زبان انگلیسی را از طریق برنامه تیکا می توانید پیگیری کنید و آموزش هایی به زبان انگلیسی را در اپلیکیشن مشاهده کنید.

سطح های جدید به برنامه اضافه میشه تا دوستانی که در سطح بالاتر قرار دارن هم بتونن از برنامه استفاده کنند.

با دنبال کردن کانال های تلگرام و اکانت اینستاگرم از خبرهای اپلیکیشن و سایت تیکا مطلع شین.

امکانات اپلیکیشن

بله با دعوت هر دوستت میتونی 10روز اشتراک رایگان دریافت کنی

نمودار پیشرفت زبان آموز با توجه به زمانی که در اپلیکیشن صرف میکنه محاسبه میشه.

بخش انگلیسی در سفر که یک راهنمای کامل برای زبان آموز هنگام سفر به یک کشور انگلیسی زبان می باشد هم چنین بخش موزیک ویدئو ها که زبان آموز می تواند به کمک دیدن و شنیدنشان انگلیسی خود را پیشرفت دهد ، بخش داستان کوتاه اپلیکیشن که شامل تعداد زیادی داستان های کوتاه انگلیسی برای تقویت مهارت های زبان شما می باشد.

گزارش مشکل

کافیه از قسمت پشتیبانی به اکانت تلگرام تیکا پیام بدی یا به ما زنگ بزنی.پشتیبانی 24 ساعته تیکا آمادست تا مشکلات شما رو حل کنه.

یک بار برنامه رو ببنید و دوباره باز کنید در صورت اعمال نشدن،با پشتیبان تیکا تماس بگیرین یا پیام بدین.

مشکلات و باگ ها با گرفتنن اسکرین شات و ذکر مشکل میتونی واسمون هم ایمیل کنید هم به تلگرام بفرستین.