مقالات آموزش زبان، جدیدترین منابع یادگیری زبان

خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 24 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

استفاده از آهنگ‌ها یکی از مؤثرترین راه‌ها برای آموزش زبان انگلیسی برای همه سنین و به خصوص کودکان است. زیرا کودکان و نوجوانان نسبت به بقیه رده‌های سنی از فعالیت‌های پرانرژی و ریتمیک مثل آهنگ‌ها و یا بازی‌های همراه با آهنگ، لذت می‌برند. در واقع می‌توان گفت استفاده از آهنگ‌ها در فرآیند یادگیری کودکان تأثیر بسزایی دارد و آن‌ها را به یادگیری مشتاق‌تر می‌کند. موسیقی یکی از ابزارهای مهم و مؤثر در رابطه با یادگیری زبان است، زیرا مغز ما به طور کاملاً طبیعی، اطلاعات ریتمیک را بهتر و پرسرعت‌تر نسبت به دیگر اطلاعات پردازش می‌کند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 23 مرداد 1401

دسته بندی: english placement tests

زمان مطالعه: 10 دقیقه

  اگر قصد مهاجرت تحصیلی را دارید، بهتر است از قبل در مورد آزمون ها و امتحانات ورودی اطلاعات لازم را کسب کنید. آیلتس آزمون زبان انگلیسی است. از آنجایی که آزمون‌های رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس توسط متخصصان واجد شرایط که دارای مهارت‌های حرفه‌ای و با تجربه زبان انگلیسی هستند برگزار می‌شود؛ در نتیجه یک معلم آیلتس حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا هر چه سریع‌تر روند یادگیری خود را طی کنید و مدرک خود را دریافت کنید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 22 مرداد 1401

زمان مطالعه:

بازار کار جهانی در سال‌های اخیر به دلیل همه‌گیری کرونا تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. بسیاری از افراد با هدف کاری در مسیر  مهاجرت قرار می‌گیرند. برخی از مشاغل پرتقاضا در زمان‌های گذشته دچار افت شدیدی شده‌اند، به‌طوری‌که افراد کمتری مایل به پیوستن به این مشاغل هستند. علاوه‌برآن، برگزیت تأثیر زیادی بر بازار کار بریتانیا گذاشته است، زیرا کارگران اتحادیه اروپا دیگر نمی‌توانند برای پرکردن شکاف‌های موجود در نیروی کار بریتانیا به بریتانیا نقل مکان کنند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 21 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

آیا با هدف کار در خارج، قصد مهاجرت دارید؟ اگر به دنبال یافتن شغل مناسب در  هلند هستید، باید بدانید که موقعیت‌های شغلی زیاد و بسیار مناسبی را در این کشور خواهید یافت. کشور هلند همواره مهاجران زیادی به ویژه از بریتانیا و ایالات متحده آمریکا داشته است؛ این موضوع نشان می‌دهد موقعیت‌های شغلی برای مهاجران نیز فراهم است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 20 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

آیا با هدف کار در خارج، قصد مهاجرت دارید؟ اگر به دنبال شغل در اسپانیا هستید، ممکن است به نظر برسد که تعداد انگشت شماری شغل مناسب و تعداد زیادی جوینده کار وجود دارد، به خصوص اگر به دنبال مشاغل برای انگلیسی‌زبانان باشید. در صورتی که بدانید کجا به دنبال کار بگردید، امکان یافتن کار در اسپانیا وجود دارد. به ویژه، مشاغل متعددی در اسپانیا برای افراد خارجی با مهارت‌های تخصصی نیز هست.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 19 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

امروزه با وجود تنوع در برنامه‌های آموزش زبان مانند سایت‌ها، نرم افزارها، پادکست‌ها و... فرایند یادگیری زبان بسیار آسان‌تر و سریع‌تر شده است. به طوری که شما می‌توانید با استفاده از این برنامه‌ها به ‌راحتی زبان خود را بدون صرف هزینه‌های زیاد تقویت کنید و هر کجا که دوست دارید شروع به یادگیری زبان کنید. یکی از این برنامه‌های کاربردی برای آموزش زبان، Transparent Language نام دارد که در ادامه می‌خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 18 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

امروزه یادگیری زبان به لطف وجود برنامه‌های آموزش زبان آنلاین بسیار راحت‌تر از چندین سال گذشته است. با روی کار آمدن این نرم‌افزارها دیگر زبان‌آموزان احتیاج ندارند که برای یادگیری زبان موردنظر خود هزینه زیادی را صرف کنند و یا ساعت‌های طولانی را به کلاس‌های آموزش زبان مراجعه کنند، بلکه می‌توانند با دانلود و نصب این نرم‌افزارها زبان را آموزش ببینند. یکی از نرم‌افزارهایی که در زمینه آموزش زبان بسیار موفق عمل کرده است، نرم افزار Busuu نام دارد.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 17 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های اصلی در دنیا محسوب می‌شود. در حال حاضر ۲۱ کشور در سراسر جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند که میانگین این افراد به ۵۷۷ میلیون نفر می‌رسد که از این تعداد، ۴۸۰ میلیون نفر بومی اسپانیایی ‌زبان هستند و بقیه این افراد از زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم، سوم یا حتی چندم خود استفاده می‌کنند و یا در حال حاضر مشغول یادگیری ابن زبان هستند. در نتیجه اگر تمایل به رشد و یادگیری این زبان را دارید، در ده سال آینده تعداد افرادی که در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند، از بومیان اسپانیایی ‌زبان در خود اسپانیا بیشتر خواهند شد. با یادگیری مکالمه زبان اسپانیایی شما می‌توانید فرصت‌های شغلی زیادی را در کشورهای دیگر با یاد داشتن زبان اسپانیایی برای خود پیدا کنید. از آنجایی که آشنایی با روزهای هفته، ماه‌ها، فصل‌ها و ساعت به زبان اسپانیایی اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم به آموزش آن‌ها بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 16 مرداد 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که باید خود را به‌اصطلاح با زبان خفه کنند تا آن را یاد بگیرند، اما این طرز فکر واقعاً اشتباه است. اگر می‌خواهید زبان را به‌آسانی یاد بگیرید و هیچ‌وقت آن را فراموش نکنید باید روشی را برای یادگیری پیدا کنید که برایتان جذاب باشد. مثلاً بعضی افراد اهل مطالعه هستند و با خواند داستان و روزنامه به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر بهتر یاد می‌گیرند. بعضی دیگر اهل فیلم و سینما هستند و ترجیح می‌دهند با دیدن فیلم زبان یاد بگیرند. اما یکی دیگر از روش‌های فوق‌العاده آموزش و یادگیری زبان برنامه‌هایی هستند که مخصوص این کار طراحی می‌شوند. برنامه‌های زیادی برای آموزش زبان وجود دارند، اما همه آن‌ها از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. در این مقاله می‌خواهیم یکی از بهترین برنامه‌های آموزش زبان یعنی لینگوپای (Lingopie) را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 15 مرداد 1401

دسته بندی: spanish vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هنگامی‌که قصد یادگیری یک زبان را دارید اول‌ازهمه به حفظ لغات زبان بپردازید. هنگامی‌که شروع به یادگیری یک زبان جدید می‌کنید، شاید از نظر شما مهم نباشد که هر چند وقت یک‌بار کلمات جدید را یاد می‌گیرید زیرا این کلمات به سرعت از ذهن شما پاک می‌شوند. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که می‌توانید با چند تکنیک ساده کلمات اسپانیایی را خیلی سریع‌تر حفظ کنید و آن‌ها را برای همیشه در ذهن خود نگه دارید؟

ادامه مطلب