learning english

خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 31 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

همان‌طور که می‌دانید، اعداد کاربرد بسیار زیادی در زندگی روزمره دارند، به طوری که مرتب با آن‌ها سروکار داریم. اعداد در دسته‌های مختلف مانند اصلی، ترتیبی، اعشاری، کسری و... وجود دارند. ازآنجایی‌که نقش اعداد در بیان ساعت، هنگام خرید کردن، هنگام درس خواندن و... بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین لازم است تا با آن‌ها کاملا آشنا شوید. برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، میتوانید از ترفندهای مختلفی استفاده کنید. در ادامه می‌خواهیم به توضیح اعداد در زبان انگلیسی، اعداد اصلی، ترتیبی، اعشاری و... بپردازیم  تا در مکالمات خود بدون کمی مکث کردن بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 26 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

بدون شک  یادگیری زبان و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی می‌تواند توانایی‌های شما را افزایش دهد و دریچه جدیدی را به فرهنگ کشور دیگری باز کند. یک برنامه ریزی عالی برای مطالعه زبان انگلیسی می‌تواند خیلی زودتر شما را به اهداف‌تان برساند. نکته‌ای که هنگام برنامه ریزی اهمیت دارد این است که شما بتوانید یک برنامه جامع و مفید برای خود یادداشت کنید و به نوعی آن را شخصی سازی کنید. اما اگر نمی‌دانید که چگونه برنامه ریزی خود را انجام دهید جای نگرانی وجود ندارد زیرا در ادامه می‌خواهیم درباره برنامه ریزی برای مطالعه زبان انگلیسی صحبت کنیم و نکاتی که می‌تواند برای شما مفید باشد را بیان کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 24 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

 یادگیری رایتینگ انگلیسی نیاز به زمان دارد. علائم نگارشی نه تنها در زبان انگلیسی بلکه در تمامی زبان‌های دنیا اهمیت ویژه‌ای دارند و برای اضافه کردن تأکید و یا آهنگ به جملات نوشتاری به کار می‌روند. اما با این ‌وجود از افرادی که تازه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرد‌ه‌اند گرفته تا کسانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی است نمی‌دانند که چه زمانی و کجا باید از علائم نگارشی در نوشته‌های خود استفاده کنند. بنابراین اگر شما نیز نمی‌دانید که در چه جایی باید از علائم نگارشی استفاده کنید مطمئن باشید که تنها نیستید زیرا بسیاری از مردم دچار این مشکل هستند. اما خبر خوب این است که ما در ادامه می‌خواهیم درباره علائم نگارشی زبان انگلیسی به طور کامل صحبت کنیم و مثال‌هایی را درباره هرکدام از آن‌ها ارائه دهیم تا به طور کامل به آن‌ها مسلط شوید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 23 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هنگام یاد گرفتن یک زبان جدید بسیار ضروری است که ابتدا درباره هفته‌ها، ماه‌ها، فصل‌ها و ساعت اطلاعات مورد نظر را کسب کنیم. زیرا این کلمات در هر زبانی به شدت مهم هستند و از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بسیار پر اهمیت و مهم است؛ بنابراین شما نیاز دارید تا با این کلمات آشنا شوید و املای آن‌ها را نیز بلد باشید، زیرا این کلمات می‌توانند در نوشتن تاریخ و یا در بسیاری از مکالمات استفاده شوند.  برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، میتوانید از ترفندهای مختلفی استفاده کنید. اما اگر فرد تازه کاری هستید که هنوز با زبان انگلیسی خیلی آشنایی ندارید، در ادامه می‌خواهیم درباره روزهای هفته، ماه‌ها، فصل‌ها و ساعت به زبان انگلیسی صحبت کنیم و علت نامگذاری هر روز هفته را به شما توضیح دهیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 20 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هنگام یادگیری زبان انگلیسی اینکه بدانیم چگونه باید ظاهر افراد توصیف کنید بسیار مهم است. به طور مثال ممکن است به کشوری سفر کنید و در آنجا گم شوید بنابراین اهمیت دارد که بتوانید ظاهر همسفر خود را برای پلیس توضیح داده تا بتواند به شما کمک کند. همچنین هنگام خرید کردن باید بتوانید راجع به رنگ، سایز و ویژگی‌هایی که از کالای مورد نظر خود انتظار دارید را توضیح دهید و برای همه اینها نیاز به لغات زبان است. از آنجایی که دانستن این موارد اهمیت خاص خود را دارد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره توصیف ظاهر افراد در انگلیسی صحبت کنیم و مهم‌ترین واژگانی که می‌تواند به شما در یادگیری کمک کند را آموزش دهیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 19 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، می‌توان از ترفندهای مختلفی استفاده کرد. اگر قصد دارید انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد بگیرید به احتمال خیلی زیاد هنگامی‌که قصد صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارید لهجه شما تحت تأثیر زبان مادری‌تان قرار می‌گیرد. متاسفانه بیشتر افرادی که تمایل دارند تا زبان انگلیسی را با لهجه انگلیسی صحبت کنند ممکن است به دلل لهجه مادری‌شان هنگام صحبت کردن احساس راحتی نکنند. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چطور با لهجه انگلیسی صحبت کنیم؟ در واقع باید گفت این کار نیاز به تلاش زیادی دارد اما اگر در ابتدای مسیر یادگیری خود هستید نیازی نیست نگران باشید زیرا در ادامه می‌خواهیم نکات مهمی درباره صحبت کردن با لهجه انگلیسی برای شما بیان کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 18 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

طبیعی است که در ابتدا برای صحبت کردن به زبان انگلیسی در مقابل دیگران نگرانی و استرس داشته باشید. زیرا صحبت کردن به یک زبان دیگر ممکن است برای همه ما کمی سخت و دشوار به نظر برسد به خصوص اینکه در مقابل جمعیت زیادی از افراد قرار داشته باشیم. اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که قرار نیست همیشه به دلیل فراموش کردن اصطلاحات و جمله‌های انگلیسی سخنرانی خوبی نداشته باشید. بلکه گاهی عوامل دیگری مانند نداشتن اعتمادبه‌نفس، موانع زبانی و... می‌تواند باعث شود تا نتوانید به خوبی صحبت کنید. برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، میتوانید از ترفندهای مختلفی استفاده کنید. در همین جهت در ادامه قصد داریم درباره آموزش سخنرانی به زبان انگلیسی صحبت کنیم و تکنیک‌های مختلفی که می‌تواند در این راه به شما کمک کند را معرفی کنیم. با کمک این تکنیک‌ها یک سخنرانی بی‌نظیر به زبان انگلیسی را خواهید آموخت.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 12 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هیچ کاری در این دنیا آسان نیست و بدون شک یادگیری یک زبان جدید نیز به تلاش زیادی نیاز دارد. اما به این معنی نیست که انجام دادن این کار غیرممکن است زیرا هر سال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با موفقیت به زبان دوم، سوم و یا چهارم مسلط می‌شوند. ازآنجایی‌که زبان انگلیسی یکی از زبان‌های بسیار مهم در جهان است. فرقی ندارد که شما در چه مرحله‌ای از زندگی خود قرار دارید، زیرا یادگیری زبان و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی می‌تواند توانایی‌های شما را افزایش دهد و دریچه جدیدی را به فرهنگ کشور دیگری باز کند. اما در این میان باورهای اشتباه درباره یادگیری زبان انگلیسی بسیار است که ممکن است خیلی از افراد را از یادگیری باز دارد. بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره باورهای اشتباه در یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم تا اگر با آن‌ها مواجه شدید بدانید که هیچ پایه و اساس درستی ندارند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 06 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

ما در عصر دیجیتالی زندگی می کنیم که تقریباً تمامی کارها با استفاده از اینترنت و تلفن های همراه انجام می شود و همه چیز بسیار راحت و در دسترس است. این موضوع برای  یادگیری زبان نیز صادق است به طوری که شما می توانید تنها با دانلود چند پادکست، کتاب و یا سر زندن به سایت‌های مختلف، زبان خود را تقویت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید لپ تاپ، تلفن همراه و اینترنت است. هرجا که باشید می‌توانید از پادکست‌ها برای گوش دادن به زبان انگلیسی استفاده کنید و یا کتاب‌های مختلفی برای زبان انگلیسی مطالعه کنید، اما دانستن اینکه کدام یک از این منابع می‌تواند برای شما مفید باشد و یا کدام یک از آن ها رایگان هستند می‌توانند مسیر یادگیری شما را سریع تر کند. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 02 تیر 1

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یادگیری زبان جدید راه‌حل‌های زیادی دارد. هنگامی که وقت آزاد دارید ماندن در خانه و مطالعه زبان انگلیسی می‌تواند یکی از راه‌های دلخواه برای بسیاری از افراد باشد، اما همان‌طور که می‌دانید در کنار مطالعه کردن، گوش دادن به آهنگ‌هایی به زبان انگلیسی باعث می‌شود تا هم درک شنیداری خود را بالا ببرید و هم با زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید. در همین راستا می‌خواهیم در ادامه آهنگ‌هایی که می‌توان با آن زبان انگلیسی را یاد گرفت به شما معرفی کنیم تا بتوانید هر زمان که دوست دارید مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید.

ادامه مطلب
به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز