استاد زبان انگلیسی آگرین خلیقی

کلاس زبان انگلیسی استاد آگرین خلیقی

تعداد شاگردها: 13
 استاد آگرین خلیقی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

آگرین خلیقی

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
13
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
20 هزار تومان 45 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

آگرین خلیقی هستم دانشجوی داروسازی ،خارج از ایران به زبان انگلیسی هستم. ۳سال سابقه تدریس زبان انگلیسی را دارم، تجربه تدریس با اکثر کتاب ها را دارم،روش های نوین و خلاقانه ای برای کودکان در حین تدریس استفاده میکنم و تمامی جلسات برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب خواهد بود حتی به صورت انلاین‌. به علاوه بنده سابقه تدریس به کودکان اینترنشنال را دارم. بنده توانایی تدریس ریاضی و علوم وکلیه ی دروس مدرسه را به زبان انگلیسی را دارم.مدرک ایلتس و TOSELرا دارا هستم، بنده یادگیری زبان انگلیسی را از سن ۴ سالگی شروع کرده و تمامی دوره های آموزشگاه کانون زبان ایران را از کودکان تا بزرگسالان با موفقیت سپری کرده ام‌.

درباره استاد زبان انگلیسی آگرین خلیقی بیشتر بدانید

شخصیت صبور و آرام بنده باعث میشود که به عنوان یک معلم زبان زمان بیشتری برای زمان آموزان بزارم و از تکرار و تدریس مجدد مطالب به هیچ عنوان خسته نشم و این آرامش رو به زبان آموزان هم منتقل کنم

بنده متناسب با سطح زبان آموزان و بنا به رده سنی انها از کتاب های مختلفی استفاده میکنم برای کودکان کتاب های Jolly phonics+stories Pockets برای نوجوانان کتاب های family&friends +story books برای بزرگسالان کتاب های Interchange/speakout/real listening and speaking . در‌کنار این کتاب ها از جزوات خودم برای مطالب تکمیلی استفاده میکنم

یادگیری زبان پروسه زمان بری هست اما قطعا سن ، تلاش فردی ، تمرین و نحوه تدریس در کوتاه شدن این زمان و عمیق تر یادگرفتن مطالب تاثیر دارد. در سنین کودکی و نوجوانی یادگیری زبان سریع تر و عمیق تر است.

در طی کلاس زبان خصوصی معلم زمان بیشتری روی فرد و نقاط ضعف و قوت اون فرد میزاره ، در کلاس های گروهی هم زبان آموزان علاوه بر اینکه در فضای زبان انگلیسی قرار میگیرد و تشویق میشوند ، از نقاط ضعف و ایرادات یکدیگر هم مطالبی یاد میگیرند.

کلاس های انلاین بنده برای اکثر افراد مناسب هست به دلیل اینکه اکثریت فعالیت هایی که طی کلاس حضوری انجام میشه در کلاس های انلاین هم به همان شکل هست‌.

دنیای امروز دنیای ارتباطات هست و در طی سالهای اخیر میشه این رو متوجه شد که این ارتباط علاوه بر اینکه مختص سن خاصی نیست ، گسترده شده و بین مردم کشور های مختلف هست، از اونجایی که زبان انگلیسی زبان بین المللی است ، اصلی ترین روش ایجاد ارتباط با مردم سراسر دنیا یادگیری این زبان هست.

بنظر بنده استاد زبان دوزبانه بهتر هست ، به دلیل اینکه خود استاد با چالش های پیش رو در یادگیری زبان کاملا آشناست ، تمامی مردم ایران به زبان فارسی صحبت می کنند اما تعداد کمی توانایی تدریس فارسی به نحوه درست و قابل درک را دارند.

بنظر بنده بزرگ ترین اشتباه یک‌مدرس زبان عجله در تدریس مطالب و یا تدریس به زبان اول فرد است‌.

یک آموزشگاه زبان انلاین خوب دارای پلتفرم مناسب و پشتیبانی خوب برای اساتید و زبان آموزان است ، درست مانند سایت تیکا.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 0 نفر /
0
  • 1399-1399

    دکتری داروسازی

  • IELTS

  • TESL

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 13
امتیاز مدرس 0
هزینه جلسه آزمایشی 20000
هزینه هر جلسه 45000
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
دکتری داروسازی
سابقه کاری
مدارک آموزشی
IELTS
TESL
درباره مدرس آگرین خلیقی هستم دانشجوی داروسازی ،خارج از ایران به زبان انگلیسی هستم. ۳سال سابقه تدریس زبان انگلیسی را دارم، تجربه تدریس با اکثر کتاب ها را دارم،روش های نوین و خلاقانه ای برای کودکان در حین تدریس استفاده میکنم و تمامی جلسات برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب خواهد بود حتی به صورت انلاین‌. به علاوه بنده سابقه تدریس به کودکان اینترنشنال را دارم. بنده توانایی تدریس ریاضی و علوم وکلیه ی دروس مدرسه را به زبان انگلیسی را دارم.مدرک ایلتس و TOSELرا دارا هستم، بنده یادگیری زبان انگلیسی را از سن ۴ سالگی شروع کرده و تمامی دوره های آموزشگاه کانون زبان ایران را از کودکان تا بزرگسالان با موفقیت سپری کرده ام‌.