استاد زبان انگلیسی آیسا افسری

کلاس زبان انگلیسی استاد آیسا افسری

تعداد شاگردها: 47
 استاد آیسا افسری مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

آیسا افسری

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی با ۳ سال سابقه تدریس
محل سکونت مدرس
محل اقامت
کرج
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
47
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
10 هزار تومان 31 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

سلام.آیسا افسری هستم، دانشجو مهندسی پزشکی در دانشگاه تبریز، با ۳ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی.
دارای مدرک TTC از آموزشگاه Kishway و مدرک Workshop از آموزشگاه های مختلف.
روش تدریس من از متد های جدید هست که بیشتر روی تمرین و تکرار زبان آموز تمرکز داره.
در کلاس من شما یاد میگیرید ک چطور به راحتی گوش بدید، بخونید، بنویسید و صحبت کنید.
من برای کودکان و نوجوانان از کتاب های Family and friends, First friend و English time استفاده میکنم
همچنین از کتاب داستان های آموزنده و جذاب برای کودکان.
و برای جوانان از کتاب های American English file و connect استفاده میکنم و در کنار main book از کتاب هایی مثل 504 بهره میگیریم.
برای یادگیری زبان هیچوقت دیر نیست.

درباره استاد زبان انگلیسی آیسا افسری بیشتر بدانید

معلمی شغل بسیار شیرین و دوست داشتنی است چرا که یک معلم خوب و پرانرژی می تواند بطور بسیار شگفت انگیزی بر شاگردان خود تاثیر مثبت بگذارد،همین امر موجب میشود که زبان آموزان من درس زبان انگلیسی را با علاقه یاد بگیرند. از دیگر شخصیت هایم ، به گفته ی زبان آموزان دوس داشتنی ام، میتوانم به سطح دانش و به روز بودن اطلاعات اشاره کنم، همانطور که همه روزه شاهد پیشرفت جوامع بشری هستیم، متد آموزشی هم به نوبه ی خود آپدیت میشود. شوخ طبعی ، نحوه ی مدیریت زمان و زبان آموز، منظم بودن در برنامه ی تدریس ، با صبر و حوصله بودن، توانایی برقراری ارتباط موثر و آنالیز سطح یادگیری زبان آموز از دیگر شخصیت های تاثیر گذار من در امر آموزش میباشد.

امروزه تسلط بر زبان انگلیسی به دلیل گسترش ارتباطات ، رشد علوم و فناوری و لزوم آپدیت بودن در رشته ای که داریم، روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار میشود. منابع معتبر آموزش زبان انگلیسی همیشه یکی از دغدغه های مهم افرادی است ک قصد یادگیری و استفاده موثر از این زبان را دارند. من از مجموعه کتاب های American English File استفاده میکنم بدلیل اینکه این کتاب بر یادگیری قواعد، ساختار لغات، تلفظ صحیح کلمات و جملات تاکید میکند. هم چنین تمرکز اصلی این کتاب بر روی مهارت مکالمه، مهارت شنیداری، مهارت نوشتاری و گرامر زبان آموزان است. متود امریکن انگلیش فایل مجموعه کتاب 6 جلدی برای آموزش زبان انگلیسی آمریکایی است که برای نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است. هر مجموعه شامل یک کتاب دانش‌آموز، یک کتاب کار، فایل‌های صوتی، فایل‌های ویدیویی و نرم‌افزار آموزشی است. علاوه بر اینها، کتاب کار و فیلم کوتاه و ویدیوهای آموزشی بیشتری به صورت آنلاین نیز در اختیار زبان‌آموزان قرار گرفته است سری جدید کتاب های امریکن انگلیش فایل از سال 2013 توسط انتشارات آکسفورد منتشر شد، این متود برای سطح مبتدی (starter) تا سطح پیشرفته (C1) طراحی شده است (از A1 تا C1). در کنار این کتاب از کتاب های دیگری مانند absolutely essential words 504 استفاده میکنم، این کتاب توسط دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی به تایید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می شود، در این کتاب کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی جمع آوری شده است. ناشران این کتاب، ۵۰۴ واژه زبان انگلیسی را که در کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارد گردآوری کرده اند. به خاطرسپاری این لغات در افزایش دامنه لغات برای آزمون‌های بین المللی زبان نظیر IELTS، TOEFL, MSRT, Tolimo, Telp, GRE و … بی نهایت موثر است. زبان آموزان می توانند کتاب 504 واژه را با توجه به نیاز و موقعیتی که در آن قرار دارند یادبگیرند؛ برای مثال دانش آموزان دبیرستانی می توانند این کتاب را در مدت یک سال در مدت 42 هفته و در هرهفته با خواندن 12 کلمه به پایان برساننددر انتهای آموزش به راحتی تا ۷۶ درصد متون عمومی زبان انگلیسی را متوجه خواهند شد و درصد زبانشان در آزمون ها به میزان حداقل ۳۳درصد ارتقاء پیدا خواهد کرد. و برای تدریس به کودکان ۷ سال به بالا که توانایی خواندن و نوشتن دارن از کتاب English time استفاده میکنم به دلیل اینکه این کتاب با تصاوير، موسيقي، و فعاليت مشخص به کودکان آموزش زبان انگليسي مي دهد. يکي از ويژگي هاي اين کتاب که خیلی دوست دارم دادن اعتماد به نفس به کودکان در امر يادگيري زبان انگليسي است. این کتاب شامل شش سطح مي باشد. هر درس به بررسی یک موضوع خاص پرداخته است. درس ها از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و با ارائه‌ متن و تمرین‌های متنوع سعی در آموزش مهارت های اصلی و واژگان زبان انگلیسی به شیوه‌ای جذاب را دارد. کتاب حاضر در صدد آن است تا با ارائه دروسی جامع و هدفمند مهارت های چهارگانه را بی کم و کاست پوشش داده و آموزشی پویا و جذاب را فراهم آورد. داستان هاي این کتاب شامل طيف گسترده اي از انواع داستان و سبک هاي بصري براي ايجاد علاقه در دانش آموز براي خواندن مي باشد. واژگان هر درس مرتبط با کتاب کار مي باشد. صفحات تمام رنگي، قوي کردن درک مطلب زبان آموز، آشنايي با واژگان جديد به همراه سي دي و … از ويژگي هاي English time مي باشد.

وقتی زبان‌آموز به‌تازگی یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کرده است، معمولاً سؤالات زیادی از جمله مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی در حد “روان” چقدر است؟ مدت زمان لازم برای گرفتن آیلتس/تافل چقدر است؟ یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می‌کشد؟ و....بنظرم داشتن چنین نگرشی به مسائل (حل ساده و سریع مسائل)، اصلاً نگرش مناسبی نیست. زیرا برای حل مسائلی مثل یادگیری زبان انگلیسی، پروسه‌ای طولانی و زمان‌بر نیاز است،بنابراین این سؤال را نبایستی بپرسیم که مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی چقدر است. بلکه بایستی از خودتان بپرسید که برای یادگیری زبان انگلیسی چقدر زمان در اختیار دارید. یا به چه شدتی مایل هستید که زبان انگلیسی را یاد بگیرید.همچنین این سؤال بستگی به سطح فعلی شما نیز دارد، مثلا سن ، توانایی و مهارت در یادگیری، سطح هوش،زمان بندی مناسب، پشتکار و انگیزه زبان آموز از عوامل تاثیر گذار در مدت زمان یادگیری زبان میباشد‌. در حالت کلی برای یک زبان آموز فعال با شرکت در کلاس های عادی، حدود ۱۸ ماه طول می‌کشد زبان انگلیسیش از سطح مبتدی starter / beginner به سطح pre-intermediate برسه. تا سطح pre-intermediate شما حدود ۲۵ درصد مسیر تا رسیدن به سطح native speakers رو پیمودید. از بعد از سطح pre-intermediate و تا سطح intermediate سرعت پیشرفت زبان‌آموز رو به کندی میره، این درست زمانی هست که اصطلاحات ساده جاشون و به جملات طولانی‌تر و پیچیده تر میدن و درک مطلب پیشرفت قابل توجه‌ای می کنه. بیشتر از دو سوم و یا ۶۶ درصد کل زمان سپری شده در یادگیری در این مرحله اتفاق می افته و دقیقا این همون مرحله ای هست که ممکنه از پروسه یادگیری خسته بشید. زمانی که شما وارد سطح upper-intermediate میشین، پروسه یادگیری راحت‌تر و سریع تر می شه. در حقیقت سخت ترین مرحله یادگیری بین pre-intermediate و Upper-intermediate اتفاق می افته. رسیدن به مرحله proficiency کار راحتی نخواهد بود و قبل از اون شما باید سطح advanced رو تموم کنید. خلاصه که مبتدی ها بیشتر زمان رو صرف یادگیری زبان می‌کنن. این سطح زمانی هست که یک زبان آموز تشنه آموختنه. بعد از سطح مبتدی، سطح پیشرفته یا advanced دوره ای هست که زبان آموزان بیشترین زمان رو برای یادگیری سپری می‌کنند.

مزیت های کلاسهای گروهی برای آموزش زبان انگلیسی این است که زبان آموز در یک محیط آموزشی قرار می گیرد و با خیال راحت و بدون استرس امتحان زبان انگلیسی را آموزش می بیند. در این کلاسها زبان اموز هم با اظهار نظر و حرف زدن و هم با گوش دادن به مدرس در کلاس و مطالبی که همکلاسی هایش ذکر می کنند می تواند زبان خودش را تقویت نماید. این کلاسها برای یادگیری مکالمه، درک مطلب، گرامر و افزایش دایره لغات مفید و موثر است. خصوصا اگر به صورت مداوم در این کلاسها شرکت کنید در نهایت می توانید به یادگیری زبان انگلیسی در سطح خوب و عالی امیدوار باشید. عیبی که این کلاسهای گروهی دارد این است که ممکن است برای بعضی از زبان اموزان که در زبان اشکالات زیادی دارند و ضعیف تر هستند زیاد مفید نباشد زیرا در کلاسهای گروهی مکالمه زبان معمولا بیشتر اوقات 3 یا 4 نفر که مسلط تر هستند حرف می زنند و بقیه ی افراد حاضر در کلاس در حاشیه قرار می گیرند. شرکت در کلاسهای گروهی برای آموزش زبان انگلیسی می تواند مفید باشد ولی به هر حال در مواردی مانند اینکه زبان اموز بخواهد مکالمه یا گرامر زبان را سریعتر یاد بگیرد و یا اشکالات پایه ای داشته باشد و لازم باشد سوالات متعددی را بپرسد و ... استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند مفیدتر و موثرتر باشد. در کلاسهای خصوصی می توان هر سوالی را پرسید، از این لحاظ که زبان اموز فرصت بیشتری برای حرف زدن، تمرین مکالمه زبان، پرسیدن سوال و رفع اشکال دارد به نسبت کلاسهای گروهی می تواند مفیدتر باشد. مزیت دیگری که کلاسهای خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی دارد این است که زمان برگزاری جلسات، محل برگزاری کلاسها، تایم و زمان هر جلسه، تعداد جلسات در هفته و .... توسط خود شاگرد و با هماهنگی مدرس تعیین می شود. در هر زمانی می توان کلاس را برگزار نمود ودر صورت لزوم و در حالتهایی مانند نزدیک بودن امتحان و یا آزمون می توان تعداد جلسات را افزایش داد. در کلاسهای گروهی که برگزار می شود سر فصل های مشخصی برای ارائه درس در نظر گرفته شده است و ممکن است برای بعضی از افراد حاضر در کلاس مفید نباشد ولی در کلاسهای خصوصی زبان متناسب با سطح تحصیلی و میزان معلومات زبان اموز مطالب ارائه می گردد و در نتیجه مسلما مفیدتر خواهد بود. بنابراین استفاده از کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی برای اموزش زبان می تواند مفید باشد. در حالتی که بخواهید در طول زمان و در کنار کار اصلی خودتان و یا در کنار درس و تحصیل خودتان در مدرسه یا دانشگاه زبان انگلیسی را هم تقویت کنید استفاده از کلاسهای گروهی می تواند مفید باشد. در شرایطی که برای یادگیری زبان عجله دارید و یا می خواهید در زمان کمتری مکالمه، گرامر و ... را یاد بگیرید و برای امتحان، کنکور، مهاجرت، تجارت و یا هر هدف و یا آزمون دیگری اماده شوید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفیدتر باشد

کلاس های زبان آنلاین اینجانب مناسب افرادی است که توانایی خواندن و نوشتن را کسب نموده و حال به دنبال یادگیری زبان انگلیسی ، علاوه بر زبان مادری خویش هستند. اگر بخواهم با رده سنی مشخص کنم افراد از ۷ سال به بالا برای شرکت در کلاس های من مناسب هستند.

به نظر من بزرگترین و بهترین فایده یادگیری زبان انگلیسی با توجه به وجود اینترنت و گسترش ارتباطات و فضای مجازی، پیدا کردن دوستان جدید و آشنایی با فرهنگ های متفاوت است زیرا مهارت ارتباطی شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و می توانید دوستان جدیدی را در کشورهای مختلف به راحتی از طریق اینترنت پیدا کنید. هم چنین از دیگر فواید یادگیری زبان میتوان به حافظه بهتر رشد مغزی خلاقیت بیشتر مطالعه با کارآمدی بیشتر افزایش فرصت های شغلی افزایش اعتماد به نفس نمره بالاتر در آزمون های استاندارد قدرت سریع تر فکر کردن حقوق بالاتر لذت زیاد از افزایش پویایی ذهن یادگیری الویت بندی قدرت تصمیم گیری بهتر سریع تر یاد گرفتن زبان های دیگر احتمال قبولی در دانشگاه ایده های تجارتی بهتر سفرهای هیجان انگیزتر بین المللی شدن تجارت افزایش صبر و مصمم بودن و غیره اشاره کرد

بنظر من هر دو میتوانند گزینه مناسبی باشند زیرا هرکدام به نوبه ی خود مزایایی خواهند داشت. مثلا افراد مبتدی بهتر است با یک مدرس دو زبانه ( انگلیسی فارسی) زبان رو یاد بگیرند چون در این صورت احتمال سردرگم شدن زبان آموز به صفر میرسد و یادگیری راحت تر انجام میشه. • ولی پیشنهاد من برای کسانی که سطح علمی زبانشون بالاتر هست و میخواهند بطور جدی و سریع تر زبان انگلیسی را یاد بگیرید و یا قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مدرس Native بهتر است زیرا میتوانند به راحتی تلفظ صحیح کلمات و لهجه اصیل زبان انگلیسی را یاد گرفته و هم چنین در کلاس های بحث آزاد با اصطلاحات و فرهنگ کلامی عامیانه آشنا شوند.

بنظرم بزرگترین اشتباه یک مدرس زبان، مغرور شدنش به اطلاعات زبانش هست، به این صورت که اگر وی در امر گرامر یا اسپیکینگ یا... اشتباهی مرتکب شود بدلیل وجود تکبر کاذب حاضر به تصحیح اشتباه خود نمیباشد و این ظلم در حق زبان آموز است، واقعیت این است که همه ما اشتباه می‌کنیم. اشتباه کردن غیرعمدی است. بنظرم اشتباهات،‌ تنها راه یادگیری یک زبان هستند، در واقع، اشتباه کردن می‌تواند خیلی هم مفید باشد و نباید آن را به کم سوادی یا بیسوادی مدرس ربط داد و نباید مدرس خودش را بعد از هر اشتباه نقد کند. اشتباه کردن و اعتراف به آن هیچوقت به معنی این نیست که شما مناسب معلمی نیستید، بر عکس ، کسب تجریه از این اشتباهات است که از شما معلمی خوب و مسلط میسازد. اشتباه کردن تنها راه تسلط و یادگیری کامل به یک زبان است، هر چقدر هم روی این موضوع پافشاری کنم، باز هم زبان‌آموزانی هستند که از اشتباه کردن یا بیان کلمه و جمله اشتباه می‌ترسند و به همین دلیل ترجیح می‌دهند سکوت کنند. از دیگر اشتباهات مدرس میتوانم به پرحرفی کردن، از بین رفتن حد و حدود بین زبان آموز و مدرس ، مدیریت ضعیف و غیرمنسجم کلاس و ... اشاره کنم

از ویژگی های کلاس آنلاین خوب اینکه کلاس‌های درس ضبط میشن و در اختیار زبان آموزان قرار میگیرن، بنابراین در هر کجا و هر ساعتی که اراده کنید می‌تونید شروع به دیدن کلاس‌ها بکنید. هم چنین امکان دانلود ویدئوی کلاس آنلاین و مشاهده چندباره‌ی آن ، کیفیت خوب صدا و تصویر استاد و مطالب آموزشی ، امکان به اشتراک گذاشتن اسلایدهای آموزشی، فایل‌های pdf، ویدئوهای آموزشی و… به صورت همزمان، استفاده از نرم‌افزارهای نگارش به‌جای تخته‌سیاه یا وایت‌بوردو ... را به زبان آموزان میدهد.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 2 نفر /
5.0
آموزش زبان آنلاین تیکا

بسیار خوب

آموزش زبان آنلاین تیکا

عالی

آموزش زبان آنلاین تیکا

حرفه ای

  • 1397-1399

    فوق دیپلم مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تبریز

  • 1397-1399

    دانشجو، مدرس آموزشگاه کیش وی، آموزشگاه مبین، آموزشگاه ملل

  • دیپلم زبان، TTC ، Workshop

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت کرج
تعداد زبان آموز 47
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 10000
هزینه هر جلسه 31500
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
فوق دیپلم مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تبریز
سابقه کاری
1397-1399 دانشجو، مدرس آموزشگاه کیش وی، آموزشگاه مبین، آموزشگاه ملل
مدارک آموزشی
دیپلم زبان، TTC ، Workshop
درباره مدرس سلام.آیسا افسری هستم، دانشجو مهندسی پزشکی در دانشگاه تبریز، با ۳ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی.
دارای مدرک TTC از آموزشگاه Kishway و مدرک Workshop از آموزشگاه های مختلف.
روش تدریس من از متد های جدید هست که بیشتر روی تمرین و تکرار زبان آموز تمرکز داره.
در کلاس من شما یاد میگیرید ک چطور به راحتی گوش بدید، بخونید، بنویسید و صحبت کنید.
من برای کودکان و نوجوانان از کتاب های Family and friends, First friend و English time استفاده میکنم
همچنین از کتاب داستان های آموزنده و جذاب برای کودکان.
و برای جوانان از کتاب های American English file و connect استفاده میکنم و در کنار main book از کتاب هایی مثل 504 بهره میگیریم.
برای یادگیری زبان هیچوقت دیر نیست.