استاد زبان ایتالیایی زهرا زین العابدین

 استاد زهرا زین العابدین مدرس زبان ایتالیایی در تیکا
ایتالیایی
ایتالیایی

زهرا زین العابدین

زبان ایتالیایی
مدرس زبان ایتالیایی
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
9
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
20 هزار تومان 50 هزار تومان برای هر ساعت

رزرو کلاس با زهرا زین العابدین

جمع نهایی

تومان

درباره مدرس

سلام من زهرا زین العابدین فارغ التحصیل با معدل بالا در رشته زبان و ادبیات ایتالیایی از دانشگاه تهران هستم. سابقه تدریس به صورت گروهی، خصوصی و آنلاین را دارم و با موسسات معتبری مانند زبان نگار، گات، نوبل و مرکز زبان دانشگاه تهران (آموزشگاهی تحت پوشش دانشگاه تهران با استاندارد های بالا ) همکاری دارم.دارای مدرک مترجمی اسناد و مدارم رسمی از دانشگاه تهران هستم. سابقه کار در زمینه ترجمه اسناد و مدارک رسمی ایتالیایی را دارم. متد تدریس من مطابق با کتاب اسپرسو هست که شامل چهار کتاب تا سطح B2 میباشد که مورد تایید سفارت و منبع آزمون های مدرسه ایتالیایی میباشد اما برای آمادگی بیشتر زبان آموز و بالا رفتن سرعت یادگیری از کتاب های آموزشی مکمل برای تقویت مهارت های شنیداری و نوشتاری و هچنین گرامر استفاده میکنم.

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

درباره استاد زبان ایتالیایی زهرا زین العابدین بیشتر بدانید

به نظر خودم و تعدادی از زبان آموزانم در روند یادگیری خیلی صبر و حوصله به خرج میدم و سعی میکنم همیشه سر کلاس بشاش و شاد به نظر برسم

کتاب اصلی من برای آموزش زبان ایتالیایی، کتاب اسپرسو هست که مورد تایید سفارت و مدرسه ایتالیایی هست اما به دلیل اینکه این کتاب بیشتر مکالمه محور هست در کنارش از سایر منابع کمک آموزشی برای آموزش گرامر زبان ایتالیایی هم استفاده میکنم، تا انگیزه زبان آموز در فرآیند یادگیری بیشتر بشه.

همیشه سعی میکنم در عین حال که انرژی مثبت بدم واقع گرایانه بر عکس خیلی از آموزشگاهای زبان که ففط قصد درآمد زایی رو دارن به زبان آموز حقیقت رو بگم. سرعت یادگیری یک زبان بستگی به ویژگی های شخصی و میزان تلاش هر فرد دارد. بالطبع اگر زمانی که استاد زبان باید صرف تدریس مطالب جدید کند، برای مرور مطالب قبلی صرف شود، روند آموزش زبان کندتر خواهد شد.

کلاس های گروهی و خصوصی هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. برای مثال در کلاس زبان گروهی زبان آموزان عزیز امکان داشتن تعامل در یادگیری با تمرین مکالمه ایتالیایی در کلاس رو دارند، ولی سرعت روند آموزش کمتر از کلاس های خصوصی خواهد بود. برای برطرف کردن این نقطه ضعف در کلاس های خصوصی، من بعد از چند جلسه با زبان آموزم با ارائه یک جمله یا یک تصویر یا حتی اسم یک فیلم معروف از او میخوام نظر خودش درمورد این موضوع رو در قالب یک متن بنویسه. در مرحله بعدی از زبان آموز میخوام این متن رو ارائه کنه.

برای زبان آموزانی که درگیری های زیادی مثل سرکار، انجام امور دانشگاه یا مدرسه دارند کلاس آنلاین زبان ایتالیایی با من مفید خواهد بود. کلاس های من برای زبان آموزانی که به دلیل مسیر طولانی برای شرکت در کلاس دشواری خواهند داشت، و با توجه به شرایط فعلی دنیا و شیوع بیماری کرونا، کلاس آنلاین مفیدتر خواهد بود.

بیشتر باعث بالا رفتن کیفیت شغلی فرد و همچنین تحصیلی فرد می‌شود زیرا با یادگرفتن زبانی جدید به خصوص زبانی به غیر از انگلیسی فرد شانس اینکه در دانشگاه کشور مورد نظر مورد قبول واقع بشه بیشتر می‌شود.

نظر بنده مورد دوم، چون خودم در دوران دانشجویی استاد زبان نیتیو ایتالیایی داشتم، که من و خیلی دوستانم در طی روند آموزش نصف بیشتر مفاهیم رو متوجه نمی‌شدیم و کلاس بازده خوبی نداشت.

بدون برنامه ریزی قبل از هر جلسه به استقبال زبان آموز بره چون بدون برنامه ریزی ممکن بک سری مفاهیم مهم و حتی تکالیف از قلم بیفتند. و اینکه معلم و مدرس فقط و فقط تاکیدش روی یک کتاب باشه که خب روند آموزش رو حوصله سر بر و خسته کننده میکنه.

یادگیری خیلی سریع تر، با صرف هزینه کمتر ‌( بر خلاف آموزشگاه های زبان که هزینه گزافی هز زبان آموزان می‌گیرند) دوری از شلوغی و همهمه و ترافیک شهری مخصوصا در این روز های کرونایی.

تقویم مدرس

امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 1 نفر /
5.0
 • 1399-1399

  کارشناسی زبان و ادبیات ایتالیایی دانشگاه دانشگاه تهران

 • 1399-1399

  مترجم یار دارالترجمه کتیبه

 • 1399-1399

  مدرس تدریس خصوصی

 • 1399-1399

  مدرس اموزشگاه زبان نگار

 • 1399-1399

  مدرس مرکز زبان دانشگاه نهران

 • 1399-1399

  مدرس آموزگاشگاه گات

 • 1399-1399

  مدرس آکادمی زبان نوبل

 • لیسانس

 • مدرک مترجمی

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

قوانین

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.

زبان تدریس ایتالیایی
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 9
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 20000
هزینه هر جلسه 45000
گروه هدف تدریس نوجوان بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
کارشناسی زبان و ادبیات ایتالیایی دانشگاه دانشگاه تهران
سابقه کاری
1399-1399 مترجم یار دارالترجمه کتیبه
1399-1399 مدرس تدریس خصوصی
1399-1399 مدرس اموزشگاه زبان نگار
1399-1399 مدرس مرکز زبان دانشگاه نهران
1399-1399 مدرس آموزگاشگاه گات
1399-1399 مدرس آکادمی زبان نوبل
مدارک آموزشی
لیسانس
مدرک مترجمی
درباره مدرس سلام من زهرا زین العابدین فارغ التحصیل با معدل بالا در رشته زبان و ادبیات ایتالیایی از دانشگاه تهران هستم. سابقه تدریس به صورت گروهی، خصوصی و آنلاین را دارم و با موسسات معتبری مانند زبان نگار، گات، نوبل و مرکز زبان دانشگاه تهران (آموزشگاهی تحت پوشش دانشگاه تهران با استاندارد های بالا ) همکاری دارم.دارای مدرک مترجمی اسناد و مدارم رسمی از دانشگاه تهران هستم. سابقه کار در زمینه ترجمه اسناد و مدارک رسمی ایتالیایی را دارم. متد تدریس من مطابق با کتاب اسپرسو هست که شامل چهار کتاب تا سطح B2 میباشد که مورد تایید سفارت و منبع آزمون های مدرسه ایتالیایی میباشد اما برای آمادگی بیشتر زبان آموز و بالا رفتن سرعت یادگیری از کتاب های آموزشی مکمل برای تقویت مهارت های شنیداری و نوشتاری و هچنین گرامر استفاده میکنم.