استاد زبان انگلیسی سید علیرضا صادقی

کلاس زبان انگلیسی استاد سید علیرضا صادقی

تعداد شاگردها: 18
 استاد سید علیرضا صادقی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

سید علیرضا صادقی

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی متوسط و پیشرفته
محل سکونت مدرس
محل اقامت
کرج
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
18
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
رایگان 18 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

درود به دوستان عزیز. دانشجوی فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم و سابقه یک سال تدریس در موسسه و دو سال تدریس بطور خصوصی رو دارم. نحوه تدریس بطوریست که ابتدا از زبان آموز تعیین سطح گرفته می شه و با توجه به سطح توانایی او هر جلسه محتوایی مناسب آماده می شه. در کلاس با زبان آموز گرامر و لغت کار میشه و در کنارش مکالمه هم خواهیم داشت. (مکالمه پیشرفته در صورت پیشرفت چشمگیر دانشجو و گذراندن مدت مطلوبی از دوره، انجام میگیرد) تحصیلات آزاد : 1. TTC 2. IELTS Mock Don't hesitate over whether to join me or not. Just do it. I hope I can take you to the Thanks.

درباره استاد زبان انگلیسی سید علیرضا صادقی بیشتر بدانید

من چند مرحله مشخص رو در فرآیند تدریس زبان دنبال نمیکنم. من با تعیین سطح شروع میکنم. بعد از تعیین سطح طبان آموز نوبت به آنالیز و تحلیل نیازها میشه. بر اساس تحلی نیازها میتونم برنامه ریزی مشخصی برای تدریس به زبان آموز بریزم. در عین حال سعی میکنم با زبان آموزها صمیمی و دوستانه رفتار کنم تا یادگیری زبان لذت بخش بشه.

من از کتاب زبان خاصی استفاده نمیکنم، بیشتر موارد از تخته سیاه یا یه فایل ورد برای نوشتن همه مطالب و ارائه اون ها طبق برنامه استفاده میکنم. در کنار مطالب اصلی که به این صورت تدریس میکنم، از کتاب های مکمل برای تقویت مهارت های چهارگانه استفاده میکنم. کتاب های Tactics for Listening رو برای مهارت درک شنیداری انگلیسی معمولا استفاده میکنم.

صرف نظر از دانش زبانی و تسلط بالا به زبان تدریس، به نظر من استاد باید با هنر تدریس آشنا باشه. جلب رضایت و توجه زبان آموز اهمیت بالایی داره. به نظر من یک معلم زبان خوب باید در مراحل تعیین سطح سختگیری به خرج بده.

یک آموزشگاه زبان خوب باید هنگام استخدام و جذب مدرسین سختگیری به خرج بده. وجود یک سوپروایزر در چنین آموزشگاهی لازم و ضروری هست. مرحله تعیین سطح نیز باید با سختگیری انجام بشه.

اشتباهات لغوی و اصطلاحا لپی مواردی هستند که همیشه برای همه افراد پیش می آیند، و نمیشه یک استاد رو بر اساس این اشتباهات قضاوت کرد. به نظر من اشتباه بزرگ و مهم استاد میتونه این باشه که نتونه برنامه ریزی داشته باشه و تمرکز تدریس خودش رو در طول زمان از دست بده.

اگر استاد زبان با زبان بومی شاگرد هم آشنایی داشته باشه، قطعا فرآیند تدریس با وضوح بیشتری صورت خواهد گرفت. این مورد خصوصا در مراحل ابتدایی تر آموزش زبان اهمیت پیدا میکنه. بنابراین یک مدرس نیتیو میتونه بسیار مفید باشه اما این مفید بودن بیشتر در مراحل پیشرفته آموزش زبان خودش رو نشون میده.

طبیعتا در یک کلاس گروهی زبان، معلم میتونه برای زبان آموزان فعالیت های مختلفی رو طراحی کنه. در کلاس گروهی مکالمه انگلیسی برای زبان آموزان جذابیت بیشتری خواهد داشت چون با افراد بیشتری در تعامل خواهند بود. در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی تمام تمرکز استاد متوجه یک یا دو شاگرد خواهد بود، در نتیجه نقاط قوت و ضعف زبان آموزها برجسته تر میشوند و پیشرفت زودتر صورت خواهد گرفت.

به نظر من اصل باید موضوع و برنامه تدریس باشه. در صورتی که یک زبان آموز برای یادگیری مکالمه وارد کلاس زبان شده باشد، استاد باید حداقل 70 درصد از زمان کلاس را به صحبت کردن زبان آموز اختصاص دهد. من به شخصه حتی وقتی که هدف زبان آموزی یادگیری مهارت writing یا نوشتاری باشد هم بخشی از کلاس را به مکالمه اختصاص میدهم.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 0 نفر /
0
  • 1394-1399

    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد کرج

  • 1396-1399

    مدرس زبان انگلیسی و برنامه نویس تیراژه

  • IELTS Mock

  • TTC

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت کرج
تعداد زبان آموز 18
امتیاز مدرس 0
هزینه جلسه آزمایشی 0
هزینه هر جلسه 18000
گروه هدف تدریس نوجوان جوان میانسال بزرگسال
تخصص مدرس Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2 Advanced-C1
تحصیلات مدرس
کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد کرج
سابقه کاری
1396-1399 مدرس زبان انگلیسی و برنامه نویس تیراژه
مدارک آموزشی
IELTS Mock
TTC
درباره مدرس درود به دوستان عزیز. دانشجوی فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم و سابقه یک سال تدریس در موسسه و دو سال تدریس بطور خصوصی رو دارم. نحوه تدریس بطوریست که ابتدا از زبان آموز تعیین سطح گرفته می شه و با توجه به سطح توانایی او هر جلسه محتوایی مناسب آماده می شه. در کلاس با زبان آموز گرامر و لغت کار میشه و در کنارش مکالمه هم خواهیم داشت. (مکالمه پیشرفته در صورت پیشرفت چشمگیر دانشجو و گذراندن مدت مطلوبی از دوره، انجام میگیرد) تحصیلات آزاد : 1. TTC 2. IELTS Mock Don't hesitate over whether to join me or not. Just do it. I hope I can take you to the Thanks.