استاد زبان انگلیسی لیلا شقاقی

کلاس زبان انگلیسی استاد لیلا شقاقی

تعداد شاگردها: 45
 استاد لیلا شقاقی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

لیلا شقاقی

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی
محل سکونت مدرس
محل اقامت
تهران
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
45
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
4.6
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
رایگان 45 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

سلام دوستان لیلا شقاقی هستم.دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان . که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی تحصیلات اموزشگاهی هم دارم و سال های زیادی ک با عشق مشغول تدریس تمامی سطوح با استفاده از روش های نوین تدریس در دنیا هستم.اگر چنانچه تصمیم به ارتقای سطح اسپیکینگ خودتون گرفتین و قصد مهاجرت دارین و یا دلتون میخواد ک تو بحث های انگلیسی کم نیارین و حرفتونو بزنین و از جملات سطح بالا استفاده کنین . و یا تو نوشتن لکچر و درسهای مدرستون مشکل دارین میتونین رو کمک من حساب کنین.در ضمن میتونم تو نوشتن رزمه و نامه هم همراهیتون کنم.کلاسای ما با کلی فعالیت و جذابیت قراره شروع شه.با ارزوی موفقیت برای همه ی شما.میبینمتون.

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی لیلا شقاقی بیشتر بدانید

متد تدریس من در کلاس طبیعتا با کلاس خصوصی و آنلاین متفاوته، چون کلاس گروهی یه برنامه خیلی مشخصی میطلبه. در حال حاضر توی کلاس های آنلاین که خصوصی هم هستند، سعی میکنم در درجه اول نیازهای زبان آموز رو در نظر بگیرم. اگه زبان آموز قصد تقویت هر چهار مهارت رو داشته باشه، من استفاده از کورس بوک رو توصیه میکنم.

برای سطح های پایین تر از کتاب های family اما برای سطح های متوسط و بالاتر از کتاب های touchstone که ساختارمند هستند استفاده میکنم.

میتونم بگم من از هر نظر سیستم آموزشگاه سفیر رو تحسین میکنم، چون برنامه منظمی دارند که کاملا میشه روش حساب باز کرد. آموزشگاه سفیر از هر نظر هوای زبان آموزها رو داره و به پیشرفت زبان آموزها و همینطور اساتید اهمیت زیادی میده، برای همین به طور دوره ای جلسه ها و ورکشاپ های مختلفی برای پیدا کردن مشکلات زبان آموزها و اساتید برگزار میکنه. آموزشگاه کیش هم سیستم خوبی داره.

استاد زبان من تو دوران نوجوانی آقای محمد حیدری بودند که نمیدونم هنوز هم تدریس میکنند یا خیر. ایشون تعداد زیادی لغت و اصطلاح میدونستند و یه دیکشنری زنده به معنای واقعی کلمه بودند، به علاوه واقعا به یادگیری زبان دانش آموزانشون اهمیت میدادند. گرچه ایشون از متدها و وسایل پیشرفته امروزی استفاده نمیکردند، اما تدریس ایشون واقعا نتیجه بخش بود.

به نظر من بزرگترین اشتباه یه استاد میتونه وقتی باشه که فکر کنه خیلی میدونه و دیگه نیازی به آپدیت کردن اطلاعات خودش نداره! این نقطه دیگه نقطه سقوط یه استاد محسوب میشه.

به نظر من استاد زبان خصوصا توی مراحل اولیه تدریس زبان خارجی بهتره که دوزبانه باشه و با فرهنگ و زبان مادری زبان آموزش آشنا باشه، چون توضیح یه سری از مسائل و ساختارها برای یک زبان آموز به زبانی که تازه در حال یادگیری اونه خیلی دشواره و سرعت آموزش رو کند میکنه.

من واقعا به خاطر علاقه و لذت خودم از تدریس به این شغل رو آوردم. راستش اوایل من خیلی احساس پشیمونی داشتم از انتخاب این رشته تحصیلی، اما به مرور زمان متوجه شدم آموزش دادن به یک زبان آموز و شاهد پیشرفتش بودن چقدر لذت بخشه! مثلا توی همین پلتفرم تیکا که واقعا از نظر درآمد برای من خوب بوده گرچه شاگردهای محدودی قبول کردم، خودم شاهد بودم یه زبان آموز که بیشتر از چند جمله انگلیسی حرف نمیزده بعد از یه دوره آموزشی موفق شده یه لکچر طولانی بده! به علاوه من از تیم پشتیبانی تیکا خیلی راضی هستم.

به نظر من به طور کلی هرقدر از مدت زمان صحبت کردن استاد کمتر بشه و مدت زمان فعالیت و صحبت کردن زبان آموز اضافه بشه ایده آل تر خواهد بود، چون فقط در این صورته که زبان آموز فرصت یادگیری و اصلاح کردن اشتباهاتش رو پیدا میکنه. من معتقدم که your true knowledge is not what you know, but it's what you can use! پس در عمل و موقع performance هست که مهارت واقعی یک زبان آموز مشخص میشه.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 10 نفر /
4.6
آموزش زبان آنلاین تیکا

بسیار عالی

آموزش زبان آنلاین تیکا

خيلى خيلى پر انرژى و خوش اخلاق، دلسوز و بسيار متعهدن به كارشون! با تسلط کافی و انرژی زیاد جلسات را جلو میبرند همچنین در روزهای مابین جلسات پشتیبانی خوبی در مورد تمرینات و سوالات انجام می دهنددقیقا شما رو به همون هدفی که مد نظر دارید می رسونند.

آموزش زبان آنلاین تیکا

اینکه به نیاز آموزشی زبان آموزا توجه میکنه، و با توجه به اون کلاس رو پیش می برن

آموزش زبان آنلاین تیکا

استاد شقاقی بسیار مسلط و با انگیزه هستن و کلاس خیلی مفید و آموزنده برگزار میشه

آموزش زبان آنلاین تیکا

واقعا تمام تلاششونو میکنن تا بتونن مطالبو واضح منتقل کنن هر یک ساعت کلاسشون واقعا کلی مفیده

آموزش زبان آنلاین تیکا

بسیار راضی بودم من خیلی ممنونم از تیکا که منو با استاد شقاقی اشنا کردن

آموزش زبان آنلاین تیکا

اگر برای یادگیری زبان انگلیسی به دنبال استاد خوب هستید که تمرکز زیادی رو مهارت speaking شما داشته باشه من پیشنهاد میکنم با خانم شقاقی کلاس رزرو کنید

آموزش زبان آنلاین تیکا

Perfect

آموزش زبان آنلاین تیکا

استادی توانمند هستند و کلاس را با انرژی مدیریت می نمایم و از ایشان بابت تلاش شان تشکر می نمایم

آموزش زبان آنلاین تیکا

استادی توانمند هستند و کلاس را با انرژی مدیریت می نمایم و از ایشان بابت تلاش شان تشکر می نمایم

آموزش زبان آنلاین تیکا

Excelent

  • 1394-1398

    فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی

  • 1399-1399

    مدرس آموزشگاه های زبان .و در مدرسه :دوره ی دوم متوسطه

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت تهران
تعداد زبان آموز 45
امتیاز مدرس 4.6
هزینه جلسه آزمایشی 0
هزینه هر جلسه 45000
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال میانسال
تخصص مدرس Advanced-C1
تحصیلات مدرس
فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی
سابقه کاری
1399-1399 مدرس آموزشگاه های زبان .و در مدرسه :دوره ی دوم متوسطه
مدارک آموزشی
درباره مدرس سلام دوستان لیلا شقاقی هستم.دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان . که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی تحصیلات اموزشگاهی هم دارم و سال های زیادی ک با عشق مشغول تدریس تمامی سطوح با استفاده از روش های نوین تدریس در دنیا هستم.اگر چنانچه تصمیم به ارتقای سطح اسپیکینگ خودتون گرفتین و قصد مهاجرت دارین و یا دلتون میخواد ک تو بحث های انگلیسی کم نیارین و حرفتونو بزنین و از جملات سطح بالا استفاده کنین . و یا تو نوشتن لکچر و درسهای مدرستون مشکل دارین میتونین رو کمک من حساب کنین.در ضمن میتونم تو نوشتن رزمه و نامه هم همراهیتون کنم.کلاسای ما با کلی فعالیت و جذابیت قراره شروع شه.با ارزوی موفقیت برای همه ی شما.میبینمتون.