استاد زبان انگلیسی نازنین جوهری

کلاس زبان انگلیسی استاد نازنین جوهری

تعداد شاگردها: 38
 استاد نازنین جوهری مدرس زبان انگلیسی  در تیکا
انگلیسی
انگلیسی

نازنین جوهری

زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی عمومی
محل سکونت مدرس
محل اقامت
رشت
تعداد کل زبان آموزان
زبان آموز
38
امتیاز مدرس
امتیاز مدرس
5.0
رزرو جلسه اول رزرو کلاس
رایگان 40 هزار تومان برای هر ساعت

درباره مدرس

سلام به همه عزیزان نازنین هستم مدرس فعلی موسسه علوم و فنون کیش دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی تجربه ی تدریس در تمامی سطوح به صورت آنلاین و حضوری را داشته ام. خوشحال میشم تو این مسیر پر ماجرای زبان همراه هم باشیم :)))
English teacher at kish institute of science and technology
Student of English Translation

سطوح مورد تدریس

مهارت های مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی نازنین جوهری بیشتر بدانید

من همیشه سعی میکنم در عین حال که جدیتمو در حین تدریس با گروه های سنی مختلف حفظ میکنم ، با زبان آموزان خیلی دوستانه و مهربون برخورد کنم که بارها این رفتار من بازخورد های خیلی خوبی داشته و همیشه انرژی مثبت متقابل بین من و اونها در طول کلاس در جریان هستش .

با توجه به سن و سال زبان آموز ، میزان آشناییشون به زبان انگلیسی ، اهداف و... کتاب مورد نظر و ابزارهای مناسب رو انتخاب میکنم.

من صادقانه بهشون میگم که تو این مسیر به خودشون فرصت بدن و اونقدری انتظار بالا از خودشون نداشته باشن که دلسرد بشن چون یادگیری هر زبان جدیدی انرژی و زمان زیادی میخواد که این پیشرفت نیازمند تلاش مستمر در کنار مدرس مناسب هستش.

در کلاس خصوصی شما اطمینان دارید که کل زمان کلاس و شخص مدرس در اختیار شماست و فرد دیگه ای در کلاس نیست که سطح و میزان گیراییش با شما متفاوت باشه ، از طرف دیگه تو کلاسای گروهی شانس اینو دارید پارتنرهای متفاوتی برای اشتراک گذاری مطالب و تعامل داشته باشید !

از نظر من برای همه ی سنین مناسب هستش و این روزها دنیای آموزش آنلاین هیچ محدودیت سنی ، زمانی و مکانی نداره !

اولینش شاید برای سنین پایین تر طبق تجربه ی خودم استقلال هست به این صورت که فرزند شما این اعتماد به نفس رو داره که در مواجهه با دنیای اطرافش یک زبان دیگه رو هم بلده که کارش رو راه میندازه ، ساده ترین مثال اینکه میتونه بازی های کامپیوتری و منوی گوشی و تبلتشو بخونه و حتی با افراد خارجی زبان در سنین بالاتر صحبت یا چت کنه که در تقویت زبان بهش کمک شایانی میکنه ، تو مسافرت ها ، یا ارتباط گرفتن با توریستها و خیلی چیزهای دیگه از جذابیت‌های دونستن زبان دوم هستند

نمیتونیم بگیم نداشتن هر کدوم فقدان به حساب میاد یا نه ، چون هر دو تا در جایگاه خودشون خوب و موثرن ، شاید معلم زبان نیتیو ارتباط فرهنگی و تاریخی قوی با شما نداشته باشه که در بعضی از موارد میتونه کارتون رو سخت کنه!

اینکه نقاط ضعف و قدرت بچه ها رو یکسان ببینه و به تفاوت های فردی و ذهنی بچه ها توجه ای نکنه ، و سطح صحبت کردن و دایره ی لغاتش رو متناسب با سطح کلاس تطبیق نده و بچه ها رو زده کنه و حس اضطراب رو در اونها به وجود بیاره.

از انواع معلم ها با ویژگی های خاص برای اهداف خاص زبان آموزان استفاده کنه ، حقوق مدرس و زبان آموز رو در صدر اهداف آموزشی موسسه قرار بده تا حق کسی پایمال نشه و پشتیبانی خوبی داشته باشه و حمایتگر هر دو گروه مدرس و دانش آموز باشه.

تقویم مدرس

زمان غیرقابل رزرو /
زمان آزاد(قابل انتخاب) /
رزرو شما /
زمان رزرو شده دیگران
امتیاز شما به مدرس

لطفا برای امتیاز دادن، وارد حساب کاربری خود شوید

نظرات

از 1 نفر /
5.0
آموزش زبان آنلاین تیکا

خیلی با حوصله و دقیق تدریس میکنن. ممنون ازتون🌹

آموزش زبان آنلاین تیکا

خیلی خوب و با سرعت جلسات پیش میره

  • 1396-1399

    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور

  • 1397-1399

    مدرس زبان علوم و فنون کیش

  • TTC

زبان تدریس انگلیسی
محل اقامت رشت
تعداد زبان آموز 38
امتیاز مدرس 5
هزینه جلسه آزمایشی 0
هزینه هر جلسه 40500
گروه هدف تدریس کودک نوجوان بزرگسال
تخصص مدرس Beginner-A1 Pre-intermediate-A2 intermediate-B1 Upper-intermediate-B2
تحصیلات مدرس
کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور
سابقه کاری
1397-1399 مدرس زبان علوم و فنون کیش
مدارک آموزشی
TTC
درباره مدرس سلام به همه عزیزان نازنین هستم مدرس فعلی موسسه علوم و فنون کیش دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی تجربه ی تدریس در تمامی سطوح به صورت آنلاین و حضوری را داشته ام. خوشحال میشم تو این مسیر پر ماجرای زبان همراه هم باشیم :)))
English teacher at kish institute of science and technology
Student of English Translation