immigration for skilled workers

خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 22 مرداد 1

زمان مطالعه:

بازار کار جهانی در سال‌های اخیر به دلیل همه‌گیری کرونا تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. بسیاری از افراد با هدف کاری در مسیر  مهاجرت قرار می‌گیرند. برخی از مشاغل پرتقاضا در زمان‌های گذشته دچار افت شدیدی شده‌اند، به‌طوری‌که افراد کمتری مایل به پیوستن به این مشاغل هستند. علاوه‌برآن، برگزیت تأثیر زیادی بر بازار کار بریتانیا گذاشته است، زیرا کارگران اتحادیه اروپا دیگر نمی‌توانند برای پرکردن شکاف‌های موجود در نیروی کار بریتانیا به بریتانیا نقل مکان کنند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 21 مرداد 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

آیا با هدف کار در خارج، قصد مهاجرت دارید؟ اگر به دنبال یافتن شغل مناسب در  هلند هستید، باید بدانید که موقعیت‌های شغلی زیاد و بسیار مناسبی را در این کشور خواهید یافت. کشور هلند همواره مهاجران زیادی به ویژه از بریتانیا و ایالات متحده آمریکا داشته است؛ این موضوع نشان می‌دهد موقعیت‌های شغلی برای مهاجران نیز فراهم است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 20 مرداد 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

آیا با هدف کار در خارج، قصد مهاجرت دارید؟ اگر به دنبال شغل در اسپانیا هستید، ممکن است به نظر برسد که تعداد انگشت شماری شغل مناسب و تعداد زیادی جوینده کار وجود دارد، به خصوص اگر به دنبال مشاغل برای انگلیسی‌زبانان باشید. در صورتی که بدانید کجا به دنبال کار بگردید، امکان یافتن کار در اسپانیا وجود دارد. به ویژه، مشاغل متعددی در اسپانیا برای افراد خارجی با مهارت‌های تخصصی نیز هست.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 03 مرداد 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های زنده و زیبای جهان است. این زبان گسترش زیادی در سراسر جهان داشته و واژگان زیادی در اطراف ما به زبان اسپانیایی است. مردم زیادی در سراسر جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند بنابراین اسپانیایی زبان‌ها این شانس را دارند در سراسر جهان افرادی را هم‌زبان خود پیدا کنند. برای اقامت طولانی مدت  و مهاجرت به اسپانیا ویزای اقامت لازم است. با وجود فراگیر بودن این زبان نکات جالب‌توجهی درباره زبان اسپانیایی وجود دارد که با دانستن آن‌ها شگفت‌زده خواهید شد. در ادامه به برخی این نکات اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 03 تیر 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

قطعاً جستجو کردن شغل برای هر فردی می‌تواند استرس‌های زیادی به همراه داشته باشد، اما آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چه چیزی استرس‌زاتر است؟ باید گفت مصاحبه کاری از پیدا کردن شغل نیز استرس‌زاتر است. اما اگر می‌خواهید خودتان را برای فرصت‌های پیش روی کاری‌تان آماده کنید، باید بتوانید تا در مصاحبه کاری سربلند بیرون بیایید. اگر با قصد کار در کشور دیگری می‌خواهید مهاجرت کنید، لازم است با شرایط مصاحبه آشنا شوید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مهم‌ترین سؤالاتی که ممکن است در مصاحبه کاری از شما پرسیده شود را بررسی کنیم و به توضیح پاسخ به سؤالات رایج در مصاحبه کاری انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 21 خرداد 1

زمان مطالعه:

روش‌های بسیاری برای مهاجرت کردن به کشورهای مختلف در سراسر دنیا وجود دارد که ممکن است افراد زیادی از آن‌ها اطلاع نداشته باشند. به‌طورمعمول از بین تمامی این روش‌ها ما تنها با روش‌هایی که شناخته‌شده‌تر هستند آشنایی داریم درحالی‌که افراد از راه‌های مختلفی می‌توانند به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند.  برای مهاجرت به هر کشوری بهتر است که ابتدا برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان برای مهاجرت اقدام کنید. اگر دوست دارید بدانید انواع روش‌های مهاجرت چیست بهتر است مطلب زیر را بخوانید زیرا در ادامه می‌خواهیم درباره انواع روش‌های مهاجرت به طور کامل صحبت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 15 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

 اگر قصد مهاجرت دارید بهتر است، نحوه نوشتن به زبان آن کشور را یاد بگیرید. نامه‌نگاری یکی از مکاتبات بسیار رایج در همه دوران بوده. حتی امروزه با وجود دنیای مجازی گاهی اوقات از نامه استفاده می‌کنیم. به طور کلی نامه‌های انگلیسی به ۲ دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول نامه‌های رسمی و دسته دوم نامه‌های غیررسمی هستند. در نامه‌های غیر رسمی و یا دوستانه ما می‌توانیم هر طور که می‌خواهیم بنویسیم. در نامه‌های رسمی باید قوائد و نگارش خاصی را رعایت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 13 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب کارفرما یا دانشگاه‌های آنجا تهیه کنید. در این مقاله قصد داریم درباره نکات رزومه‌نویسی به سوئدی صحبت کنیم. رزومه‌نویسی به سوئدی دارای نکاتی است که افراد باید به آن دقت کنند. رزومه‌نویسی یکی از مهم‌ترین مدرک برای انتخاب شغل یا ادامه تحصیل محسوب می‌شود. کسانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل یا داشتن شغل مناسب در سوئد رزومه خوبی ارائه دهند، بهتر است آن را به زبان سوئدی بنویسند. نوشتن رزومه به زبان سوئدی به خودی خود یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. در ادامه مطلب در این باره بیشتر صحبت می‌کنیم. از خوانندگان می‌خواهیم تا آخر مقاله ما را همراهی کنند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 13 اردیبهشت 1

زمان مطالعه:

جستجوی شغل در فرانسه ممکن است کمی زمان‌بر باشد و پس از یافتن شغل دلخواهتان لازم است که رزومه خود را ارائه کنید. در زبان فرانسوی رزومه به معنای خلاصه است بنابراین معمولاً از اصطلاح "un CV" یا "un curriculum vitae" استفاده می‌کنند. . اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب تهیه کنید. فرانسوی‌ها برای استخدام نیروهای خود بیشتر به مهارت‌های آنها توجه می‌کنند هرچند که شاید در مناطق دیگر مدرک تحصیلی ارزش بیشتری داشته باشد. علاوه بر ارائه رزومه شما باید نکاتی درمورد مصاحبه شغلی در فرانسه داشته باشید تا بتوانید سریع‌تر و راحت‌تر در شغل موردنظرتان استخدام شوید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 12 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

رزومه نویسی به ایتالیایی با آمریکایی برای جستجوی کار کاملاً متفاوت است. برای کار در یک شرکت ایتالیایی لازم است که رزومه را طبق قواعد آنها نوشته تا برای قبولی در شغل درخواستی شانس بیشتری داشته باشید. اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب تهیه کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که رزومه اولین شناختی است که استخدام‌کننده از متقاضی به دست می‌آورد، پس سعی کنید در این شناخت اثر مثبتی بر آنها بگذارید. در ادامه نکته‌های رزومه نویسی به ایتالیایی بیان شده است.

ادامه مطلب
به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز